Pardubickou dopravu komplikují dva nefunkční semafory na stěžejních křižovatkách…

Pardubice – Doprava v Pardubicích je ode dneška ještě o něco komplikovanější, než je běžné. Stojí za tím nefunkčnost semaforů na dvou stěžejních křižovatkách – a to na křižovatce u zimního stadionu a u Anenského podjezdu.

Zároveň dnešní ranní provoz komplikovala souvislá kolona vozidel, čekajících na vjezd do areálu MeDiLa ve Štrossově ulici, kde denně v dopoledních hodinách probíhá testování na Covid-19.

Co se týká výše zmiňovaných křižovatek, v nejvytíženější časy se budeme denně snažit dopravu usměrňovat. Musíme však upozornit řidiče i ostatní účastníky silničního provozu, že ani sebelepší regulovčík nedokáže zázraky a odbavit všechna vozidla, když provoz za křižovatkou stojí a vozidla nemají kam pokračovat.

Situaci z dnešního rána ve Štrossově ulici jsme během dne řešili jak s firmou MeDiLa, tak s městem a městskou policií. Zde došlo k dohodě, že od 16. září 2020 budou k odběru přijímáni pouze objednaní klienti a dopravu na místě bude upravovat přechodné dopravní značení a dle potřeby strážníci.

Prosíme řidiče, aby byli v následujících dnech ohleduplní a trpěliví, neboť jak jsme psali výše, ani policisté neumí zázraky na počkání.

Autor: mjr. Ing. Markéta JANOVSKÁ tisková mluvčí policie Pardubického kraje
Zdroj a foto: Policie ČR

  •  
  •