Palác Pardubice vysvětluje změny v parkování…

Pardubice – V polovině července obchodní centrum Palác Pardubice informovalo o změnách podmínek v parkování. Reakcí bylo natolik, že vedení Paláce Pardubice dnes vydalo vysvětlující prohlášení.


Tiskové prohlášení k úpravě podmínek parkování v obchodním centru Palác Pardubice

S platností od 1. srpna 2019 se mění systém zpoplatnění parkování v obchodním centru Palác Pardubice. Důvody zpoplatnění parkovacího stání jsou zejména z důvodů dlouhodobě přeplněné kapacity parkoviště. Jako předchozí opatření jsme přijali nový parkovací systém, jehož kamerový systém rozpoznává SPZ vozů a usnadňuje výjezd z parkoviště. Jelikož se obchodní centrum nachází ve frekventované části města, plošného zdražení parkovného v celém městě Pardubice ovlivnilo naše další rozhodnutí. Především se snažíme uvolnit dostupnost volného stání v garážích centra pro naše návštěvníky.

Od 1. srpna 2019 bude zrušena možnost prodloužení parkovacího stání po předložení účtenky za nákup v OC a parkování bude zpoplatněno následujícím způsobem:

  • První hodina – zdarma
  • Každá další započatá hodina – 30 Kč

Pro návštěvníky multikina Cinema City ceník parkování zůstává beze změn. Na pokladně kina vám personál rovnou prodlouží parkování zdarma o dvě hodiny. Další započatá hodina je zpoplatněna 30 Kč.

Věříme, že i přes tuto změnu nám zůstanete nadále věrni a těšíme se na vaši návštěvu.

Roman Kafonek – Ředitel OC Atrium Palác Pardubice


Zdroj: OC Atrium Palác Pardubice
Foto: ilustrační redakce Pardubice ŽIVĚ

Původní článek ze dne 15. července 2019 >>>

  •  
  •