Palác Pardubice rozšiřuje food court o nové restaurace…

Pardubice – V obchodním centru Palác Pardubice nově otevírá svou pobočku oblíbený BURGER KING ® i výborné Sakura’s Running Sushi. Na asijské speciality se můžete těšit od dnešního dne, 9. září. Na vyhlášených burgerech si můžete pochutnat již nyní.

Moderní pardubické obchodní centrum Palác Pardubice rozšiřuje svou nabídku restaurací, aby si zákazníci ještě více užili čas nakupování. V příjemné zóně s bohatou restaurační nabídkou se nově občerstvíte v BURGER KING ®, který se pyšní svým čerstvým sortimentem již od roku 1954. Každý z proslulých tradičních burgerů je vyroben ze 100% hovězího masa. Veškeré maso se připravuje výhradně na speciálním grilu vyrobeném přímo pro BURGER KING®, a poté se dále zpracovává na ohni, který mu dodává nezaměnitelnou chuť. Tento proces přitom trvá jen 2–3 minuty, v závislosti na konkrétním pokrmu. Svou grilovanou pochoutku si sníte v klidné zóně zmodernizovaného food courtu.

Vedle toho si na své přijdou i milovníci asijské kuchyně. Sakura’s Running Sushi otevře v Paláci Pardubice již v prvním týdnu v září. Sakura’s připravuje jak typickou japonskou kuchyni, vyhlášenou díky sushi ve spojení s čerstvými rybami, tak i vybrané vietnamské a čínské speciality doplněné kvalitními čaji a dalšími typickými nápoji. Centrum celé restaurace, okolo nějž jsou rozestavěné stoly, tvoří otočný pás, po kterém vám přijede sushi a další japonské speciality. Vy si tak sami můžete vybrat, které pokrmy a v jakém množství sníte. Zpravidla i víte, kolik vás pobyt v running sushi bude stát, protože restaurace určuje cenu za osobu. Záleží už jenom na vás, jaký druh konzumace si vyberete, jelikož restaurace nabízí i menu a la carte.

Bližší informace najdete na stránkách www.palacpardubice.cz.

Zdroj: Double-U PR, s.r.o.
Foto tiutlní ilustrační redakce Pardubice ŽIVĚ

  •  
  •