Palác Pardubice podporuje Pardubickou nemocnici…

Pardubice – Obchodní centrum Palác Pardubice vyjadřuje své díky zdravotníkům Pardubické nemocnice darem ve formě bílých triček, která mohou používat pod ochranný oděv při náročných směnách, a dalších drobných nezbytností pro vybavení denní místnosti zdravotníků.

Obchodní centrum Palác Pardubice se přidalo k boji s koronavirem a Pardubické nemocnici věnuje více než 400 triček z vysrážené bavlny. Trička jsou určena pro zdravotníky, jejichž práce je nejen v tuto dobu nesmírně náročná. Díky materiálu mohou být trička bezpečně vyprána i na vyšší teplotu. „Doufáme, že zdravotníky náš dar potěší. Věříme, že jakákoliv podpora je v dnešní době smysluplnou. Rádi bychom za celý tým obchodního centra Palác Pardubice popřáli všem zdravotníkům nejen v Pardubicích mnoho sil, ale i pevné zdraví. Doufáme, že se v tričkách budou při svých náročných směnách cítit alespoň trochu příjemněji,“ sdělila Jana Kocandová, marketing coordinator Paláce Pardubice.

Obchodní centrum má aktuálně stále částečně otevřeno. Můžete zde navštívit drogerii DM i obchod Dermacol, optiky Grand Optical a Focus Optic, trafiku, lékárnu, banky, pobočky operátorů, směnárnu, I Love Servis, domácí potřeby Orion a obchody s potravinami, tedy Oxalis, Ráj Sýrů a Vinofol. Palác Pardubice se snaží svým zákazníkům co nejvíce zabezpečit klidný nákup. Aktuálně tak na vás čeká parkovné zdarma na zákaznickém parkovišti obchodního centra – cílem je omezit dotýkání se turniketů a platebních terminálů. Veškeré společné prostory jsou také pro zajištění snížení rizika nákazy dezinfikovány v mnohem vyšší frekvenci, než bylo standardní.

Veškeré aktuální informace týkající se obchodního centra jsou pravidelně aktualizovány na webu www.palacpardubice.cz.

  •  
  •