Palác Pardubice oslaví 10. narozeniny již v pátek…

Pardubice – Obchodní centrum Palác Pardubice bude slavit již 10. narozeniny, a to tento pátek 16. listopadu 2018, kdy se můžete těšit na Narozeninový Night Shopping. Celým velkolepým večerem vás bude provázet Leoš Mareš. Nebudou chybět ani skvělé slevy a speciální nabídky, Paláce Pardubice navíc pro své zákazníky připravil velkou narozeninovou soutěž, která je již v plném proudu.

Obchodní centrum Palác Pardubice vítá své zákazníky každý den již od 25. listopadu 2008, kdy poprvé otevřelo své dveře. Již tento pátek oslaví své 10. narozeniny a obdaruje především své zákazníky, kteří si v pátek 16. listopadu mohou užít prodlouženou otevírací dobu, výhodné nákupy a spoustu skvělé zábavy. V rámci galavečera vystoupí Daniel Nekonečný s kapelou Šum svistu, chybět nebudou módní přehlídky ani hudební vystoupení. Celou velkolepou oslavou 10. výročí otevření Paláce Pardubice vás bude jako moderátor provázet Leoš Mareš. Program bude opravdu nabitý a nebude chybět ani malé překvapení na závěr večera. Přijďte sfouknout svíčky z narozeninového dortu spolu s Palácem Pardubice!

Pro zákazníky obchodního centra je také přichystaná narozeninová soutěž, která je již v plném proudu. Na výherce, kteří budou vyhlášeni 16. listopadu, čekají hodnotné dárky – zájezd, notebooky, telefony a další. Nezapomeňte se zapojit, čas máte až do 16. listopadu.

Aktuální informace najdete na webu www.palacpardubice.cz.

  •  
  •