Odběry na koronavirus budou v Pardubické nemocnici možné i o víkendu…

Pardubice – Odběrové místo v Pardubické nemocnici od 1. září rozšířilo svou provozní dobu na každý všední den od 8.00 do 12.00 hodin. Od nadcházejícího víkendu 12.–13. září bude pardubické odběrové místo fungovat i ve dnech pracovního klidu, tedy v sobotu a v neděli, a to od 7.00 do 9.00 hodin. 

Pacienti se na odběr musí předem registrovat prostřednictvím on-line formuláře, ve kterém vyplní potřebné údaje a zvolí si termín odběru. Pacienty, kteří budou přicházet na víkendový odběr do Pardubické nemocnice, prosíme, aby dodrželi časové rozmezí odběru, na které se registrovali. Z technických důvodů není o víkendu možné odebírat neregistrované pacienty.

Testování na COVID-19

Nemocnice Pardubického kraje nabízí odběry pacientů s příznaky a podezřením na nákazu koronavirem na dvou stacionárních odběrových místech, a to v Pardubické a Litomyšlské nemocnici.

Z důvodu snížení epidemiologického rizika a zvýšení komfortu pro pacienty zavádíme rezervační formulář. Na odběry je možné se objednat pouze prostřednictvím rezervačního formuláře, který naleznete níže. Pacient se nově musí registrovat na konkrétní den a hodinu.

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

PRAVIDLA PRO REZERVACI: Registrovat se na následující den je možné do 11.00 hodin. Pro potvrzení rezervace je třeba zadat e-mail, na který bude zaslán souhrn informací.

Rezervace se provádí na časové rozmezí 1 hodiny (např. 9–10 hod), ve které bude odběr uskutečněn.

V případě, že najdete v souhrnu při zpětné kontrole zaslaných údajů chybu, neprovádějte rezervaci znovu, chyba bude opravena a vyřešena při samotném odběru.

Provozní doba odběrových míst:

Pardubická nemocnice – budova č. 8: 

  • pondělí–pátek: 8.00–12.00
  • sobota–neděle: 7.00–9.00

Litomyšlská nemocnice – budova C (první budova vlevo za vrátnicí):

  • pondělí–pátek: 7.00–12.00 hod 

INFORMACE K ODBĚRŮM PRO INDIKOVANÉ PACIENTY

INFORMACE K ODBĚRŮM PRO SAMOPLÁTCE

INFORMACE K ODBĚRŮM PRO CESTOVATELE

Zdroj a foto: Nemocnice Pardubického kraje

  •  
  •