Očkovací centrum Chrudimské nemocnice se od zítra přesune do nových prostor…

Chrudim – Osoby přicházející do Chrudimské nemocnice na očkování proti onemocnění covid-19 budou od úterý 23. března využívat nových prostor, zrekonstruovaných právě k účelům očkovacího centra. To bude nově sídlit v objektu před hlavním vstupem do budovy nemocnice.

Osoby přihlášené na očkování již nebudou chodit do prostor ortopedické ambulance v budově monobloku nemocnice, kde se očkovací centrum doposud nacházelo. Nový hlavní vstup do očkovacího centra je umístěn v budově vrátnice z ulice Václavská, kde bude probíhat registrace a potřebná administrativa k očkování. Samotná aplikace očkovací látky se pak uskuteční ve zrekonstruovaných prostorách budovy bývalé zdravotnické záchranné služby přímo naproti zmíněné vrátnici. Parkování pro očkované je vyhrazeno na městském parkovišti před lékárnou Chrudimské nemocnice.

K očkování je třeba si s sebou přinést občanský průkaz a kartičku pojišťovny, případně vyplněný Dotazník před očkováním proti covid-19, který je dostupný ke stažení na webové stránce https://www.nempk.cz/informace/ockovani-proti-covid-19

Na očkování proti onemocnění covid-19 je třeba se zaregistrovat na stránce https://registrace.mzcr.cz. Jakmile se na zvoleném očkovacím místě uvolní termíny, zájemce o očkování obdrží na svůj mobilní telefon SMS s kódem PIN2, který využije pro rezervaci termínu očkování. Tu je třeba provést na webové adrese https://reservatic.com/ockovani.

Zdroj a foto: Nemocnice Pardubického kraje