Obchodní centrum Palác Pardubice opět otevírá…

Pardubice – Obchodní centrum Palác Pardubice se všemi obchody mimo restaurací a food courtu se návštěvníkům otevře opět v pondělí 11. května. I přes postupné uvolňování jsou a nadále budou v obchodním centru uplatňována přísnější hygienická opatření pro ochranu zdraví návštěvníků i zaměstnanců.

Obchodní centrum Palác Pardubice se veřejnosti otevře opět v pondělí 11. května 2020. V bezpečnostním režimu zahrnujícím nošení roušek a dodržování 2metrových odstupů si tak budete opět moci nakoupit obuv, oděv či vybavení domácnosti. „Oblečení i obuv si budou moci zákazníci od 11. května opět zkoušet po předchozí dezinfekci rukou. Vybrané kavárny s venkovním přístupem budou fungovat formou take-away. Spolu s tím bude nadále platit povinnost zahalení úst a nosu a nadstandardní hygienická opatření,“ přibližuje podmínky otevření obchodního centra ředitel Paláce Pardubice Roman Kafonek.

Obchodní centrum i při částečném provozu aktivně navýšilo frekvenci dezinfikování společenských prostor a pro své návštěvníky pořídilo dostatek dezinfekčních prostředků, které jsou k dispozici jak u vchodů do Paláce Pardubice, tak u vybraných eskalátorů. Stejná opatření budou platit i nadále. „Chceme poskytnout našim návštěvníkům prostředky pro možnost dezinfekce a zajištění bezpečí. Prosíme také naše zákazníky o dodržování dvoumetrových rozestupů a respektování pokynů pracovníků ostrahy,“ doplňuje Roman Kafonek. Celý tým Paláce Pardubice věří, že společným dodržováním hygienických předpisů jak ze strany návštěvníků, tak obchodního centra bude návštěva obchodů bezpečná a pohodlná pro všechny zákazníky. Cílem je ochránit jak zákazníky obchodního centra, tak i zaměstnance obchodů, kteří budou návštěvníkům opět k dispozici po celou otevírací dobu obchodů.

Aktuální informace najdete na webu www.palacpardubice.cz.

  •  
  •