Novým titulárním partnerem klubu je pardubická společnost Kvis

Pardubice – Pardubický basketbalový klub s hrdostí představuje svého nového titulárního partnera, jímž se stává pardubická společnost Kvis, patřící do holdingu enteria.

Vyjádření Pavla Stary, předsedy představenstva BK Pardubice, a.s.

"Na konci kalendářního roku 2021 došlo k předem avizovanému ukončení spolupráce s dlouhodobým titulárním partnerem, společností JIP východočeská, a uplynulou sezonu jsme tak dohráli pod názvem BK Pardubice. Nesmírně nás těší, že do nové sezony 2022/2023 

vstoupíme s novým titulárním partnerem v názvu klubu, který nově zní BK Kvis Pardubice.

Dovolím si říci, že se jedná o zcela logické vyústění našeho dlouholetého partnerství s holdingem enteria a jeho klíčovými společnostmi, jimiž jsou Chládek a Tintěra Pardubice a právě Kvis Pardubice. Celou spolupráci přitom rozhodně nevnímáme pouze z ekonomického pohledu. Velmi si vážíme skutečnosti, že naši klíčoví partneři se aktivně podílejí na dalším rozvoji Beksy, a to nejen po sportovní stránce, ale i všech dalších klíčových projektů, které realizujeme v rámci společenské odpovědnosti.

V souvislosti s novým titulárním partnerem představíme před začátkem příští sezony nové dresy a těšit se můžete i na další atraktivní novinky. Teď je však před námi léto a já bych rád touto cestou popřál všem našim fanouškům a obchodním partnerům příjemné letní dny. Na podzim se s vámi budeme těšit na viděnou na startu sezony 2022/2023, již pod novým názvem BK Kvis Pardubice."

Vyjádření Ondřeje Josky, předsedy dozorčí rady enteria, a.s. a člena dozorčí rady BK Pardubice, a.s.

"Spojení našich firem s BK Pardubice má dlouholetou tradici. Společnost Chládek a Tintěra Pardubice podporuje pardubický klub více než 20 let, přičemž v posledních letech tuto podporu doplňujeme nejen vlastním holdingem enteria, ale i dalšími dceřinými společnostmi. Jednou z nich je již několik let i dceřinná firma Kvis Pardubice.

Jako ryze pardubické společnosti nyní podtrhujeme tuto dlouhodobou spolupráci dalším prodloužením podpory, a nadto i posílením jedné ze společností do pozice titulárního partnera klubu. Vnímáme to jako další z logických kroků, jímž dáváme zcela jasně najevo, že to s podporou pardubického basketbalu myslíme naprosto vážně a chceme klubu pomoci i v této nelehké době.

Pevně věříme, že rozšíření naší podpory přispěje ke stabilizaci klubu, a tím i k udržení odpovídající herní kvality. Určitě je v tomto ohledu na co navazovat. Stabilní, silné zázemí je nepochybně absolutním základem pro další rozvoj pardubického basketbalu a pro jeho budoucí úspěchy, které si všichni přejeme."

Vyjádření Ing. Pavla Jeništy, předsedy představenstva Kvis Pardubice, a.s.

"Společnost Kvis Pardubice je ve stavařině aktivní v širším pardubickém regionu. V rámci naší činnosti se snažíme být svému okolí maximálně prospěšní, a proto nejen v Pardubicích velmi rádi podporujeme sportovní, společenské a kulturní akce. Dlouhodobé partnerství nás pojí mimo jiné právě s BK Pardubice, a to jak s mužským A-týmem, tak s mládeží.

Naše společnost se postupně rozvíjí a roste. Velmi dobře víme, jak důležité je mít kvalitní zázemí a co znamenají slova tvrdá práce, což máme s pardubickým klubem společné. Partnerství s BK Pardubice proto nejen prodlužujeme, ale jsme velice hrdí, že vkročíme do další sezony jako titulární partner klubu. Chceme se aktivně podílet na budování značky BK Kvis Pardubice a moc se těšíme na vstup do nové sezony."

Autor: René Peška
Zdroj a foto: BK PARDUBICE