Nový Hybridní autobus IVECO zapůjčen do Pardubic…

Pardubice – Počínaje středou 17. července se po celý zbytek týdne v provozu objeví hybridní autobus (diesel+elektromotor) IVECO URBANWAY Hybrid High Value.

Jeho předností oproti standardním vozidlům je výrazně tišší chod motoru a snížené množství produkovaných emisí CO2 a NOx, to vše s významně nižší spotřebou, nevýhodou pak zůstává vyšší pořizovací cena. 

Urbanway se vyznačuje vysokým standardem jak pohodlí cestujících a řidiče, tak kapacity, volitelnosti délky, pohonného systému, vnitřního rozvržení a rentability. 

Nová zesílená konstrukce vozu Urbanway je lehčí, umožňuje integraci různých typů motoru, jako je: podélně uložený motor Tector 7 pro verze Diesel a Hybrid, příčně uložený motor Cursor 9 pro verzi Diesel nebo příčně uložený Cursor 8 pro plynovou verzi CNG.

Urbanway má příjemný vnitřní prostor, inteligentní a rafinovaný design s novými světly a stylem. Toto nové uspořádání zajišťuje pohodlí té nejvyšší kvality jak pro řidiče, tak pro cestující, při té nejlepší obslužnosti vozu. Karoserie je také vybavena novými prvky, například novým typem světlometů.

Setkat se ním můžete na těchto linkách:
středa: linka 10
čtvrtek: linka 28
pátek: linka 9
sobota: bude doplněno
neděle: bude doplněno 

Ve spojích zajišťovaných tímto vozidlem je bezplatná přeprava. 
Přejeme příjemné svezení.

Zdroj a foto: Dopravní podnik města Pardubic a.s. /Iveco Czech Republic, a. s.

  •  
  •