Novoroční chlapeček Sebastián se má čile k světu…

Chrudimsko – Radní Ladislav Valtr a Hana Štěpánová navštívili rodinu Sebastiána, který byl prvním narozeným chlapcem v Pardubickém kraji. Narodil se pět minut po jedné hodině v Chrudimské porodnici.

„Také letos držíme tradici a navštívili jsme rodinu prvního chlapečka narozeného v letošním roce v Pardubickém kraji. Rodičům jsme předali finanční dar, mamince kytičku a malému chlapci hračku. Především všem dětem vždy přeji pevné zdraví a mnoho štěstí v životě, jsou přeci naše naděje,“ sdělil radní pro oblast zdravotnictví Ladislav Valtr.

„Sebastiánovi a jeho sourozencům bych chtěla popřát láskyplné rodinné zázemí. Rodičům pak mnoho trpělivosti při výchově,“ dodala Hana Štěpánová, radní pro regionální rozvoj, evropské fondy a inovace.

Sebastian bydlí s rodinou v Heřmanově Městci, jeho porodní váha byla 2,26 kilogramu a měřil 45 centimetrů.  Narodil se v 1.05 v Chrudimské nemocnici. První novoroční miminko v Pardubickém kraji je letos holčička Alžběta, která přišla na svět už čtyři minuty po půlnoci. Malou Alžbětku a její maminku navštívil radní Valtr na nový rok přímo v porodnici Pardubické nemocnice.

Zdroj a foto: Pardubický kraj

  •  
  •