Noc na Karlštejně – Každé léto s vámi…

ČR – Noc na Karlštejně je s vámi každé léto a v roce 2021 oslaví už 100. reprízu. I tento rok míří na zámky a hrady v Česku, na Moravě i na Slovensku. Originální představení z hradu Karlštejn nominované na cenu Thálie.

Slavný příběh doplňují legendární hity Lásko má já stůňu, Asi do věží, Hoja, hoj a mnohé další písně Karla Svobody, které doslova zlidověly a zpívají si je všichni diváci. Účinkují herci a zpěváci známí z muzikálů, tv seriálů a filmů. Patří k nim legendy stříbrného plátna i držitelé ceny Thálie – Daniel Bambas, Hana Holišová, Regina Rázlová, Pavel Vítek, Jan Kříž, Roman Tomeš, Ivana Korolová, Miloslav Mejzlík, Tomáš Smička, Marie Křížová, Václav Knop, Lukáš Kunst, Sabina Rojková a mnozí další.

Jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých muzikálů je půvabnou komedií o císaři Karlu IV. a jeho hradě Karlštejně, na němž podle údajného zákazu nesměly přebývat ženy. Již druhým rokem vyráží na turné a svoji jubilejní 100. reprízu odehraje na domovské scéně – hradě Karlštejn.

Představení je hráno v historickém prostředí, které není běžným divadelním prostorem, děj se odehrává po celém nádvoří, z oken pamětihodnosti, na hradbách i mezi diváky.

Termíny a místa představení:

17. a 18. červen – Bratislavský hrad
25. a 26. červen – Zámek Třeboň
2. červenec – Hrad Karlštejn (100. repríza)
7. červenec – Zámek Jaroměřice nad Rokytnou
9. a 10. červenec – Zámek Moravská Třebová
15. červenec – Hrad Švihov
21. a 22. červenec – Zámek Hluboká nad Vltavou
23. a 24. červenec – Zámek Konopiště
30. a 31. červenec – Hospitál Kuks
20. a 21. srpen – Zámek Slavkov Austerlitz
 

Turné uvádí Janis Sidovský ve spolupráci s agenturou Máša agency.Vstupenky jsou v předprodeji na www.masvstupenky.cz nebo www.divadlokarlstejn.cz

  •  
  •