Nevzdávejte novoroční předsevzetí…

Komerční článek > Dali jste si novoroční předsevzetí a začali pravidelně cvičit? Pak již zřejmě vidíte první výsledky. Vytrvejte, vaše snaha se vám vyplatí. 

Možná vaše rozhodnutí a motivace s postupem ledna slábne. Nevzdávejte to!  Cvičte s námi a cvičte tak, aby se vám pohyb stal radostí a životním stylem.

 

Poradíme vám, jak vydržet:

+ Nezastavujte se, ale bez výčitek trochu uberte plyn

Možná jste po Novém roce vtrhli do fitness centra plni motivace rychle shodit přebytečná kila. Pak ale brzy dochází energie a z původního přesvědčení cvičit dvě hodiny každý den po dvou týdnech odpadnete. Nevíte, jak správně cvičit, jak správně rozvrhnout síly a pravděpodobně děláte chyby? Cvičení vás ovládá, jste zbytečně unaveni, nejsou vidět výsledky a ztrácíte motivaci? Naši trenéři vám pomohou, sestaví vám efektivní tréninkový plán, naučí vás pracovat se stroji a se svým vlastním tělem. Pak už vy budete ti, kteří ovládnou cvičení. A to je váš cíl.

+ Nebuďte na to sami

Přiveďte si parťáka, ať necvičíte sami. Budete si tím vzájemně pomáhat. Navštěvujte i naše skupinové lekce, které máte v rámci členství zcela zdarma. Parta dobře naladěných lidí a skvělí instruktoři vám dodají patřičnou dávku energie a strhnou vás pro své cvičení. Můžete si vybrat z mnoha zábavných lekcí, jako je Bosu, TRX, Pilates, Joga, Problémové partie a mnoho dalších.

+ Po cvičení se odměňte, odměňte se v našem klubu

Udělejte si ze svého cvičení příjemný rituál. Odpočiňte si v soláriu, dejte si kávu na recepci a vychutnejte si příjemné pocity, že jste si dali do těla.

+ Staňte se členy Sun City fitness a využijte veškerých výhod

  • Uzavřete členství v Sun City fitness a my vám změníme život. Stále ještě můžete využít jedinečné šance a získat 2 měsíce ZDARMA,neomezený vstup do fitness a na skupinové lekce. Akce platí do 31. ledna, tak neváhejte a přijďte mezi nás. Získejte svůj jednodenní vstup zdarma. Více na goo.gl/U9svBt
  • Využijte toho, že luxusní fitness centrum Sun City sídlí přímo v centru Pardubic. Užijte si cvičení v rozhlehlém fitness, kde se nemusíte přetahovat o stroje, běžecké pásy nebo stát fronty na činky. U nás se nebudete mačkat.
  • Svěřte se do rukou našich osobních trenérů, kteří vám ukážou, jak správně cvičit, poradí a sestaví rozumný tréninkový plán.

Těšíme se na vás.
Tým Sun City fitness