Největší fotografická akce v Pardubicích: FOTOFESTIVAL v IDEONu!

Pardubice – Výjimečnou akci bude hostit pardubické kongresové a kulturní centrum IDEON. V pátek 12. a v sobotu 13. května 2023 se tu uskuteční FOTOFESTIVAL Pardubice!

Dva dny plné jedinečné fotozábavy

„Těšit se můžete na dva úžasné dny plné jedinečné fotozábavy," řekl Jan Krejčík, manažer festivalu. „Půjde o největší fotografickou akci v Pardubicích," podotkl Jan Krejčík.

„Hlavní myšlenkou je umožnit návštěvníkům festivalu získat cenné zkušenosti, kontakty i fotografie do portfolia, a to zábavnou formou v přátelské atmosféře IDEONu," poznamenal manažer festivalu. 

„Pro zájemce jsme přichystali několik tematicky laděných miniateliérů, kde mohou dát prostor své kreativitě. K ruce jim budou i modelky," sdělil Jan Krejčík.

Uznávaní fotografové z Česka i Slovenska

O své poznatky se s účastníky festivalu podělí známí a uznávaní fotografové z Česka i Slovenska, jako je například Miloš Nejezchleb, Tomáš Vocelka, Gabriela Homolová, Antonín Lavrenčík, Edita Bízová, Petr Kleiner, Barbora Biňovcová, Lukáš Kenji Vrábel, Galina Gordeeva a další.

Na místě bude možnost prohlédnout si, případně vyzkoušet si techniku od předních značek, získat know-how na fotografických workshopech či navštívit nejrůznější výstavy. „Soutěžit se bude i o atraktivní ceny ve fotosoutěži na Instagramu," poznamenal manažer FOTOFESTIVALU Pardubice, který vzniká ve spolupráci provozovatele Ideonu, firmy PVV s.r.o., a pardubické fotografky Edity Bízové.

Bližší informace o akci najdete na webu www.fotofestivalpce.cz.

Zdroj a foto: PVV s.r.o.