Nedělní požár auta i nehoda motocyklu…

KRAJ – V neděli 26. dubna odpoledne zasahovali hasiči u požáru osobního vozidla Seat Leon u Albrechtic na Orlickoústecku.

Dva řidiči jeli za sebou do kopce a jednomu z nich se mělo zaseknout zadní kolo. Řidič s vozem přerazil několik stromů, dostal smyk a spadl s vozem ze stráně. Při dopadu pravděpodobně došlo k proražení nádrže plné pohonných hmot. Po dopadu na zem automobil začal hořet.

Řidič měl štěstí v neštěstí, protože za ním jedoucí řidič zastavil a včas poraněného muže z hořícího vozu přes místo spolujezdce vytáhl. Poraněného řidiče si do péče převzala zdravotnická záchranná služba, hasiči požár zlikvidovali pomocí pěny.

HZS DN Albrechtice 2604202002
« 1 z 5 »

Z vozu uniklo větší množství pohonných hmot. Škoda, dle slov vyšetřovatele, se pravděpodobně vyšplhá na 500 tisíc korun. Příčinou vzniku požáru je dopravní nehoda.


V neděli večer likvidovali hasiči následky nehody motocyklu ve Starém Městě na Svitavsku.

Motocyklista utrpěl zranění, kterým na místě podlehl. Poničený skútr hasiči naložili na kontejnerový automobil, odvezli na policejní stanici k dalšímu vyšetřování. Dále jednotky hasičů odstranily následky nehody a vrátily se zpět na stanice.

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje

  •  
  •