Natura park v prosinci…

Pardubice – Ač to tak při pohledu z okna nevypadá, je tu poslední měsíc v roce. A i v prosinci pro Vás má Ekocentrum PALETA nachystaných několik akcí.

Jako obvykle se s dětmi můžete těšit na Odpoledne se zvířátky. Příležitost pohladit si králíčky, morčata, potkany a další obyvatele zookoutku budete mít 9. prosince. Jako obvykle s sebou můžete přinést tvrdé pečivo, mrkev a další pochoutky, zvířátka to ocení.

I další akce se týká těch nejmladších, tentokrát v souvislosti s cestováním. Přednáška o poznávání světa s mal••m dítětem proběhne 13. prosince a během ní Vám „vykojení rodiče“ povypráví o tom, jak jich bylo Dva a půl ve Španělku a Portugalsku.

Abyste měli v tomto období roku místo, kam si zajít odpočinout od všeobecného shonu, připravuje pro Vás Ekocentrum PALETA Vánoční čítárnu s měkk••mi křesílky a kávou či čajem. Budete mít klid a navíc ty nejlepší výhledy na Chrudimku z oken v horních sálech Natura parku. K dispozici bude i pár knih a hraček pro děti. Prostor k relaxování se pro návštěvníky otevře 24. prosince.

Sháníte inspiraci na vánoční dárky? I na to má Ekocentrum PALETA řešení. Co takhle třeba poukaz na zážitek v Natura parku? Noční prohlídka budovy, soukromá návštěva zvířátek, čajová degustace či tvořivé workshopy na Vás čekají v odměnách kampaně na záchranu zahradní učebny. Kampaň se jmenuje STŘECHA SE BORTÍ aneb Zachraňme společně domeček. Už jste o ní slyšeli?

Zavítat do Natura parku můžete samozřejmě i mimo akce, třeba se zahřát čajem, kávou, horkou čokoládou či svařákem, vyrobit si svíčku z včelího vosku nebo zhlédnout výstavu nejúspěšnějších snímků z fotografické soutěže Podzimní příroda. Otevřeno bude každý den včetně vánočních svátků, a to od 14 do 20 hodin, pouze na Štědrý den bude otevírací doba upravená – dokoupit dárky zde budete moci mezi 10. a 16. hodinou.

Více informací o kampani, akcích a vánoční otevírací době naleznete na www.paleta.cz nebo www.natura-park.cz.

  •  
  •