Na skok do Paříže s Radkou Rubešovou a Chanson Trio Coucou…

Pardubice – Pardubická filharmonie se opět vypraví spolu se svými posluchači do metropole nad Seinou. Tedy alespoň prostřednictvím oblíbeného koncertního programu plného známých melodií a oblíbených šansonů v podání souboru Chanson Trio Coucou, který pro velký úspěch opakuje již podruhé.

Základem repertoáru tohoto souboru je crossoverová autorská tvorba, ve které se spojují prvky klasické hudby, chansonu, jazzu a popu. Jejich celkový projev je inspirován francouzskou hudbou, poezií a francouzskou kulturou obecně. Kromě autorské tvorby má ansámbl ve svém koncertním programu i vlastní aranže francouzských chansonů a evergreenů. Jak autorské skladby, tak i aranže pocházejí z pera kapelníka Martina Kudrny, výrazné hudební osobnosti mladé generace.

Na programu koncertu Na skok do Paříže II nebudou chybět ani takové hity jako jsou skladby La vie en rose či Non, je ne regrette rien. Koncert se uskuteční pod taktovkou šéfdirigenta Stanislava Vavřínka ve středu 2. února 2022 od 19 hodin v Sukově síni Domu hudby v Pardubicích.

Vstupenky lze zakoupit online (web filharmonie kfpar.cz), v Turistickém informačním centru na náměstí Republiky v Pardubicích nebo také přímo na místě. Koncerty se uskuteční v souladu s aktuálně platnými podmínkami pro pořádání kulturních akcí.

Zdroj a foto: Komorní filharmonie Pardubice