Na dostizích poprvé v životě. „Potěšilo mě, že ženy byly za dámy a pánové za džentlmeny"

Pardubice – Žlutá bývá považována za barvu naděje, slunce a štěstí. Vyvolává pocit radosti. Je spojena s představou tepla, bohatství či zlata. Je brána jako slavnostní.

Premiéra na dostizích

Na pardubickém závodišti jednoznačně dominovala během závěrečné kvalifikace na 133. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou

Tu si nenechala ujít ani Petra Očenášková. „Byla to moje premiéra na dostizích," svěřila se serveru Pardubice Živě. „Šlo o velmi příjemné odpoledne. Moc jsem si ho na pardubickém závodišti užila," konstatovala.

Nechala se strhnout atmosférou

„Atmosféra byla vynikající. Musím se přiznat, že jsem se jí nechala strhnout," poznamenala návštěvnice poslední kvalifikace na 133. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. „Zkusila jsem si i vsadit. Naštěstí úspěšně. O to lépe se mi pak fandilo mým favoritům," prohlásila Petra Očenášková.

Ta ocenila, že většina milovníků turfu v Pardubicích dodržela dress code a ze čtvrté kvalifikace udělala zajímavou módní událost. „Příjemně mě překvapilo, jak vkusné oblečení zde měli ženy i pánové. Ženy tu byly skutečně za dámy a pánové za džentlmeny," uvedla a dodala, že návštěva pardubického závodiště předčila její očekávání. „Určitě bych se sem chtěla brzy vrátit. Nejlépe už v neděli 8. října na Velkou pardubickou," uzavřela s úsměvem.  

Autor: Tomáš Dvořák – Pardubice ŽIVĚ