Multiscan má pro magnetickou rezonanci jedny z nejkratších objednacích lhůt v republice…

Pardubice – Onkologické a radiologické centrum Multiscan Pardubice poskytuje vyšetření magnetickou rezonancí, na nějž se mohou pacienti dostat do čtrnácti dnů od objednání. Prodloužená provozní doba do pozdních večerních hodin a vyšetření o svátcích i o víkendech nabízejí pacientům benefit, kterým disponuje jen málo zdravotnických zařízení nejen v Pardubickém a Královehradeckém kraji, ale i v celé České republice.

„V nemocnicích se na vyšetření magnetickou rezonancí čeká měsíce, u nás pacienty přijmeme do dvou týdnů. Krátká čekací doba je významnou výhodou našeho centra, kterou jistě řada pacientů uvítá,“ uvádí ředitel Multiscanu ing. Pavel Pivrnec.

Na Polikliniku Vektor v Pardubicích, kde se vyšetření provádí, se mohou pacienti objednat osobně nebo telefonicky na čísle 464 007 611 nebo na 721 198 865. Kompetentní pracovníci je ochotně seznámí se všemi náležitostmi, které by měli před samotným zákrokem vědět. Více informací pacienti najdou i na našich webových stránkách zde.

Vyšetření se provádí na základě lékařského doporučení, které pro pacienta vystaví odborný lékař. Na žádost je možné za přímou úhradu zákrok provést i bez doporučení. Pro vyšetření magnetickou rezonancí se využívají nejmodernější přístroje Siemens Magnetom Avanto 1,5 T a na Siemens Magnetom SKYRA 3T.

Zdroj a foto: Multiscan

  •  
  •