Michal David v Pardubicích odpálí nonstop mejdan při BRITTERM TOUR..

Pardubice – Po šesti letech se do Pardubic opět vrací zpěvák a producent Michal David. Se svou BRITTERM TOUR 2021 ve čtvrtek 21. dubna roztančí všechny milovníky hudby v každém koutu enteria areny.  

Hitmaker Michal David přijede do Pardubic i se svou kapelou KVATRO, která ho doprovázela na úspěšné Open Air Tour v letech 2018–2020. „Moji milí fanoušci v Pardubicích, už se na vás těším 21. dubna do enteria areny, kde nás čeká supermejdan," vzkazuje svým příznivcům zpěvák Michal David.  

Návštěvníci si užijí nejznámější zpěvákovy hity a budou si dokonce moci vyzkoušet práci dramaturga playlistu, jelikož některé songy budou vybrány přímo na jejich přání. Hity, které by si chtěli užít, mohou psát na sociální sítě zpěváka. „Playlist bude opravdu bohatý a rozhodl jsem se, že před koncerty udělám veřejnou anketu, které písně by diváci chtěli slyšet nejvíce. Samozřejmě, že budou tvořit jen část playlistu, ale i tak si myslím, že to bude super," říká Michal David, který fanouškům slíbil, že jak je u něho zvykem, pojede se nonstop. 

Připravená je pořádná nálož muziky i před koncertem. Mezi hosty vystoupí skupina VERONA, předskokanem bude popová hudební skupina YesBrothers a před koncertem diváky naladí mezinárodně uznávaná DJka Andrea Pomeje

Koncert začíná od 19 hodin a vstupenky jsou k dostání na prodejní síti Ticketportal. https://www.ticketportal.cz/event/MICHAL-DAVID-BRITTERM-TOUR-2021

Zpěvák si navíc pro fanoušky připravil několik překvapení – jedním z nich je CD BRITTERM TOUR 2021 jako dárek ke každé vstupence. Ti největší fanoušci si pak budou moci dopřát populární VIP vstupenky Meet & Greet, které majitelům zajistí osobní setkání s Michalem Davidem po koncertě. Jejich počet je ale omezen. Fanoušci navíc budou mít na koncertech možnost zakoupit si trička s nápisy z těch největších hitů, jako je například ‚Každý mi tě lásko závidí' nebo ‚Já chci žít nonstop'.  

Zdroj a foto: DAK production s.r.o.