MG Fight Night 12

Pardubice – Pardubičtí fanoušci bojových sportů se dočkají svého svátku. Již 10.12. se v Paláci Pardubice otevře opona pro MG FIGHT NIGHT s pořadovým číslem 12. Diváci dostanou skutečně štědrou nadílku K-1 a MMA. Reprezentanti ČR, ostřílení profesionálové, ale i naděje české fighterské scény rozbouří kongresové centrum.

Na co všechno se můžeme těšit? Večer odšpuntuje úspěšná reprezentantka České republiky, vysokomýtská Eliška Zemanová. Těžkotonážní bitvu rozpoutají Adam Pánek a Michal Souček. Domácí Tomáš Reng si střihne derby se slovenským bijcem Lezzanim. Tito všichni se představí pod pravidly K-1. Větší paletu technik pro ukončení svého soka budou mít k dispozici královéhradecký Václav Štěpán a Mário Brezovský ze Žiliny, kteří si to střihnou v MMA. Zbytku galavečera už zase bude vévodit K-1. Pod těmito pravidly si to mimo jiné rozdají dva Martinové, Viktorin a Lorenc. V ringu se můžeme těšit i na domácí stálici, která umí jít až za hranu. Tou je Kristýna Sobotková, jež se pobije s Michaelou Bendlovou z Mudroch Teamu. A pak už půjde z tlustých do tenkých. Beran vs. Marvan, tam bych doporučoval nemrkat. Oba umí ukončit oponenta, a to i velmi efektními technikami.

Někdo sbírá známky, Petr Dvořáček z Vysokého Mýta medaile z mezinárodních akcí. Na to nebude brát ohledy jeho protivník Petr Novotný, který dokáže zavést své soky do hodně hlubokých vod fyzické připravenosti. Finále obstarají dvě velké osobnosti pořádajícího MG Teamu, Jakub Krofta a Luboš Lesák. Krofta budechtít dle svého zvyku rozebrat dalšího oponenta jako Lego. Ale proti tomuto záměru stojí tvrďák s arménskými kořeny Gor Harutjunjan.

Třešničkou na dortu bude bitva o národní titul WAKO PRO Lesák vs. Nuska. Oba jsou zkušení kickboxeři. Univerzální bojovník (kombinuje K-1, thaibox, MMA i box) z domácí líhně Luboš Lesák je obávaný knockouter. Ale bývalý člen francouzské cizinecké legie Matěj Nuska není rozhodně tím, komu by Lesákova bilance svazovala ruce a nohy. Tady bude platit train hard fight harder. Kdosi nakonec připne pás šampióna se dozvíme 10.12. 2022.

Tímto zveme všechny fanoušky bojových sportů na MG FIGHT NIGHT 12. Udělejme společně výše jmenovaným perfektní kulisu… a oni… peklem se nám odvděčí.

Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/MG-Fight-Night-12

Autor: Josef MACHÁČEK
Zdroj a foto: MG Fight Night