Máme vítěze! Soutěž Připravte své tělo do plavek vyhrál Václav Krampera…

Pardubice – Soutěž Připravte své tělo do plavek, kterou společně přichystal server Pardubice Živě se Sun City Fitness Pardubice, má svého vítěze. Stal se jím 29letý obrábeč kovů Václav Krampera z Pardubic.

S cvičením chtějí oba pokračovat

„Z vítězství v soutěži mám pochopitelně velkou radost. Děkuji všem, kteří mi dali svůj hlas,“ konstatoval Václav Krampera. Ten chce ve cvičení pokračovat i po skončení projektu.

„Bylo by škoda teď všechno zahodit. Motivace a chuť cvičit je pořád,“ podotkl mladý muž, jenž si nemohl vynachválit péči v Sun City Fitness Pardubice. „I díky tomu, že jsme tu měli tak skvělou podporu, mě soutěž tak bavila,“ dodal Václav Krampera.

Podobně hovořila rovněž druhá soutěžící, 41letá účetní a pokladní pardubického Domova pro seniory Dubina Pavla Látalová. „Ani já rozhodně skončit s cvičením nehodlám. Jsem vděčná za tu šanci se nejen přihlásit do tohoto projektu, ale také za to, že jsem měla tu čest se ho i přímo účastnit a umístit se v něm na krásné druhé příčce. Chtěla bych rovněž poděkovat všem, kteří pro mě hlasovali a drželi mi palce,“ usmívala se Pavla Látalová.

Výsledky jsou bohatou odměnou

„Tato soutěž mi umožnila vrátit se zpátky k zdravému životnímu stylu. Díky trenérovi jsem zjistila, jak cvičit správně. Byl pro mě výborným poradcem i skvělým motivátorem. Dnes už se nebojím chodit do posilovny, ani strojů, které tu jsou. Bohatou odměnou jsou pak pro mě výsledky, kterých jsem dosáhla. A těší mě, že si toho všímá i okolí,“ podotkla maminka tří kluků ve věku 6, 12 a 14 let.

Soutěž Připravte své tělo do plavek - Václav Krampera
« 1 z 23 »

Změna životního stylu se dostavila

„Soutěžícím moc děkujeme za to, že se do našeho projektu zapojili a že ho vzali skutečně za svůj. Jsme rádi, že na sobě opravdu pracovali a že jsme mohli přispět ke změně jejich životního stylu. Věříme, že jejich příklad pomůže i ostatním je následovat,“ sdělil generální manažer Sun City Fitness Pardubice Jiří Kopecký.

Sledujte nás a brzy se dozvíte víc!

Projekt Připravte své tělo do plavek už má před sebou jen slavnostní vyhlášení výsledků. Na účastníky soutěže čekají atraktivní ceny, stejně jako na ty z vás, kteří jste se aktivně zapojili do našeho hlasování. Sledujte nás a brzy se dozvíte víc!

  •  
  •