Malá posila jménem Sonny…

Pardubice – Dnes vám v naší zprávě chceme představit našeho nejmladšího a zcela okouzlujícího kolegu Městské Policie Pardubice.

Do řad našich psích pomocníků totiž přibyla malá posila. Čtveřici služebních psů Městské policie Pardubice se jmény Hektor, Sorbon, Bivoj a Urbis přichází doplnit náš nejmladší člen smečky jménem Sonny.

Štěně Rotvajlera je staré osm týdnů a v tuto chvíli už si zvyká na základní psí dovednosti a se svým psovodem pilně trénuje přivolání a zatím ještě základní hygienické návyky.

Sonny poprvé ve službě Městská Policie Pardubice
« 1 z 4 »

Zatím to vypadá, že na rozdíl od svých starších psích kolegů zatím projevuje abnormální schopnost odzbrojit i nejotrlejší jedince svou roztomilostí namísto vrčením a způsobuje bezděčně šišlání téměř komukoliv ve své blízkosti. My ale víme, že z toho časem vyroste a zmohutní po rodičích, aby byl platným členem psího týmu. Zatím je to stále ještě miminko a místo zloduchů zatím na louce spíš prohání motýly a listí. „V budoucnu se ale od něj očekává, že bude nebojácný a dravý služební pes, ale to má svůj čas,“ dodává jeho psovod Petr.

Zdroj a foto: Městská Policie Pardubice

  •  
  •