Listopad v Natura parku…

Pardubice – Ani v „pozdním podzimu“ Ekocentrum PALETA nezahálí a chystá pro návštěvníky nové akce. 

Listopadové dny budou v Natura parku ve znamení poznávání cizích zemí – nejprve to bude Rakousko a především Vídeň prostřednictvím besed s novinářkou a cestovatelkou Pavlou Apostolaki. 6. listopadu se můžete těšit na téma Hříšně chutná Vídeň s drobnými ochutnávkami v rakouském stylu, 8. listopadu se pak Pavla Apostolaki zaměří na Vídeňský vztah se smrtí.

O několik dní později, 19. listopadu, můžete v Natura parku poznávat Francii – a to během Kreativní dílny při malování na porcelánový hrníček. Dílna bude součástí festivalu BONJOUR PARDUBICE ! 2018.

21. listopadu proběhne vernisáž k výstavě fotografií ze soutěže Podzimní příroda. O tom, které snímky budou na výstavě k vidění a kteří autoři stanou na pomyslných stupních vítězů, bude veřejnost (společně s odbornou porotou) rozhodovat v průběhu listopadu. Vernisáž pak bude spojena nejen s drobným občerstvením a kulturním programem, ale také s vyhlášením výsledků a předáním cen. Výstava potrvá do 23. prosince.

Natura park můžete samozřejmě navštívit i mimo akce. Je otevřeno každý den, ale pozor, s novou otevírací dobou! Přivítají Vás denně mezi 14. a 20. hodinou.

Více informací o akcích naleznete na www.paleta.cz nebo www.natura-park.cz

  •  
  •