Lety vrtulníkem nad vaším domovem…

Pardubice – Let vrtulníkem je snem několika z nás již od útlých let. Ať už sen být pilotem, nebo se svobodně vznést do vzduchu a dívat se na svět ptačíma očima. Má v sobě však zarytý jakýsi punc luxusu a bohatství. Jasně, koupě vrtulníku není vůbec levná věc, ani pilotní výcvik. Ale přesto je dnes možné proletět se vrtulníkem za rozumnou cenu!

Společnost FOR FREE DAYS ve spolupráci s HELI CZECH s.r.o. se rozhodla, že letos navštíví přes 400 míst v České republice a nabídne občanům možnost si vyzkoušet let ve vrtulníku přímo nad jejich městem nebo obcí. Pardubice jsou jedním z míst, nad které se bude možné proletět. Lety jsou naplánovány na sobotu 16.4.2022.

Poletí se helikoptérou BELL 206B, známou z mnoha filmů, která cestujícím zajistí příjemný komfort během letu a dobrý výhled. Pojme až čtyři cestující, je proto skvělou volbou pro čtyřčlennou rodinu, děti se mohou zúčastnit letu již od dvou let. O Vaši bezpečnost a bezpečnost Vašich blízkých se postará zkušený profesionální pilot. Pro Ty, kteří by se rádi proletěli pouze sami s pilotem, nebo by si chtěli pilotování přímo vyzkoušet bude připraven menší vrtulník Robinson R22.

Využijte výhodnější ceny letů a množstevní slevy v předprodeji a ušetřete tak Vaše peníze! Let si lze v předprodeji objednat pouze do 6.4.2022, na místě je pak již velmi omezený počet míst, proto příliš neváhejte.
Let ve vrtulníku BELL si můžete objednat na: www.ffd.cz/pardubice
Let ve vrtulníku R22 si můžete objednat na: www.ffd.cz/pardubice-r22

Nebo nám zavolejte na +420 499 984 800.

Zdroj a foto: FOR FREE DAYS, HELI CZECH s.r.o.