Léto končí, zájmová činnost pokračuje

Pardubice – Více než 400 spokojených dětí prošlo letními tábory pořádanými Domem dětí a mládeže BETA. Z oblíbených příměstských táborů si děti vybíraly taneční, výtvarné nebo sportovní zaměření, pořádali jsme výpravy za zvířátky a seznamovali se s přírodou.

Aktuální byl hasičský tábor, v jehož průběhu účastníci sledovali v přímém přenosu zásah profesionálů v národním parku České Švýcarsko. Po dvou covidových letech jsme úspěšně obnovili putovní vodácký tábor. A již tradičně se děti seznamovaly se starými i novějšími řemesly na pobytovém táboře v Orlických horách.

Tábory ale již zůstávají jen na fotkách a v krásných vzpomínkách na zážitky a nová přátelství. Prázdniny skončily a nastal čas dívat se dopředu.

DDM BETA připravil pro děti nabídku pestrou zájmové činnosti pro začínající školní rok. V obou budovách, na Štolbově i na Dubině, se bude tančit, zpívat, hrát na hudební nástroje. Rozšířili jsme nabídku sportovních kroužků, a také přibyly další kroužky pro kuchaře a kutily. Pokračují kroužky fotografování, šití a módního návrhářství. Dlouhou tradici mají v DDM BETA výtvarné kroužky – keramika, kresba, malba, vitráže, ale také zentangle nebo origami.

Více než 400 spokojených dětí prošlo letními tábory pořádanými Domem dětí a mládeže BETA.
« z 6 »

V nabídce zájmového vzdělávání vynikají Domy dětí a mládeže poskytováním odborně kvalitních a cenově příznivých volnočasových aktivit, které probíhají v bezpečném a pozitivním prostředí.

Zlepšujeme nejen nabídku kroužků, ale také prostory a vybavení pro kroužky. Na obou budovách na děti po prázdninách čeká příjemné překvapení v podobě rekonstruovaných prostor. Celá nabídka kroužků je na webových stránkách www.ddmstolbova.com, zájemci se zde mohou rovnou do kroužků přihlásit.

Autor: Mgr. Iveta Zemanová
Zdroj a foto: DDM BETA Pardubice