Letní výprodeje v Paláci Pardubice jsou v plném proudu…

Pardubice – Spolu s létem přicházejí kromě krásného počasí i oblíbené výprodeje. A pestrá nabídka obchodního centra Palác Pardubice je atraktivní pro celou rodinu. Díky akčním slevám nakoupíte výhodně stylové kousky po celé léto.

V obchodním centru Palác Pardubice právě odstartovaly letní výprodeje a výhodné akce jsou v plném proudu. Na široký výběr zboží láká v Paláci Pardubice pestrá paleta místních obchodů. Výhodně zde pořídíte vše pro celou rodinu, od oblečení až po elektroniku. Ulovte ty nejlepší kousky pro vás i celou vaši rodinu za naprosto bezkonkurenční ceny.

Výhodně nakoupíte například pánský oděv na svatbu nebo doplňky v obchodě Feratt. Na slevy nezapomínají ani obchody s trendy obuví. Sezonní hity za akční ceny pořídíte například v prodejně Deichmann, Ecco či Baťa. A hned v několika obchodech obchodního centra na vás čeká obrovský výběr módních doplňků. Pokud se rozhodnete léto strávit venku, navštivte prodejny s vybavením pro sportovní a outdoorové aktivity. Na své si v Paláci Pardubice přijdou ale také milovníci knih, na které v knihkupectví Knihy Dobrovský čekají horké čtenářské novinky a bestsellery, například Jedináček od So Mie, Katka od Michaela Třeštíka či Božská mrcha od Christine Laurenové. Kromě toho v Paláci Pardubice pořídíte například i kvalitní kosmetiku, čaje či elektroniku. Výrazné slevy, které sahají až k 50 %, potěší vás i vaši peněženku.

Aktuální informace najdete na webu www.palacpardubice.cz.

  •  
  •