Letní fotosoutěž s Palácem Pardubice…

Pardubice – Zachyťte své léto prostřednictvím fotografie a vyhrajte s Palácem Pardubice Dárkovou kartu v hodnotě 3000 Kč.

Zapojte se do netradiční letní fotosoutěže, využijte svoji kreativitu a pošlete fotku Paláci Pardubice. Zúčastnit soutěže se můžete od 20. července do 20. srpna 2020. Vybrané fotografie budou odměněny Dárkovou kartou nabitou na nákupy v Paláci Pardubice.

Obchodní centrum Palác Pardubice vyhlašuje letní fotosoutěž pro všechny malé i velké amatérské fotografy. Od 20. července do 20. srpna se můžete podělit o svůj nejlepší snímek, který zachycuje vaše letní prázdniny. Obchodní centrum Palác Pardubice bude vybrané fotografie zveřejňovat i na sociálních sítích v průběhu soutěže.

Zúčastnit se soutěže můžete zasláním soutěžní fotografie, jména, příjmení, kontaktního e-mailu nebo telefonu na e-mail fotosoutez@palacpardubice.cz nebo prostřednictvím poskytnutí těchto informací skrze soukromou zprávu na Facebooku Paláce Pardubice. V případě dětských účastníků uvádějte kontakty zákonných zástupců. Soutěž bude vyhodnocena speciální nezávislou porotou pod vedením profesionálního a uměleckého fotografa Tomáše Kubelky.

Aktuální informace najdete na webu www.palacpardubice.cz.

  •  
  •