Lékárna.cz pomáhá lidem cítit dobře: objednávku přiveze až domů

Chrudimsko – Lidé žijící na venkově, maminky malých dětí, senioři i ti, kdo jsou hodně zaneprázdnění. Ti všichni objevili kouzlo dovážky lékárenského zboží až domů po Chrudimi, Pardubicích a blízkého okolí. Pochvalují si pohodlí, komfort i rychlost dodání zásilky.  Službu provozuje Lékárna.cz a zboží vám za  29 Kč doručí až ke dveřím bytu. Nově si navíc můžete vybrat čas doručení, který vám nejvíce vyhovuje. V nabídce jsou dvě možnosti – od 9 do 13 hodin nebo od 14 do 18 hodin. 

Zájem o rozvážkovou  službu je značný. Od začátku jejího spuštění ji využily tisíce zákazníků a čísla každým dnem stoupají. „Zákazníci si pochvalují komfort, pohodlí i rychlost dodání toho, co si u nás objednali. Ohlasy na naši službu jsou pozitivní, a to nám dělá radost," říká PharmDr. Vladimír Finsterle, zakladatel a majitel Lékárna.cz, první internetové lékárny na našem trhu. Na stránkách www.lekarna.cz není jen to, co lidé potřebují na zažehnání zdravotních obtíží, ale také zdravé potraviny, zdravotní potřeby a rehabilitační pomůcky, diagnostické testy, kontaktní čočky, dentální hygiena, diety a sportovní výživa, přístroje pro zdraví, vše k péči o dítě i o seniory. A samozřejmě léčivé přípravky, vitamíny a doplňky stravy. Tu "svou" cestu ke zdraví si tu najdou i ti, kdo preferují přírodní směry. 

Aby se Chrudimáci i Pardubičané cítili dobře

Lékárna.cz spustila dovážkovou službu s cílem, aby se obyvatelé Chrudimi, Pardubic a přilehlého okolí cítili dobře, když je trápí zdravotní problémy, mají omezení v pohybu nebo nemají čas zajít do lékárny.  Svoji zkušenost s rozvážkovou službou po Pardubicích popisuje Lucie Moravcová, maminka na rodičovské dovolené: "Moje dvouletá dcera onemocněla virózou a v lékárničce jsem měla jen zbytek kapiček. Odskočit si do lékárny nebylo možné. Objednala jsem si přes internet a doručení až domů – navíc usměvavou kurýrkou – mi pomohlo zvládnout nemoc dcery i moji nervozitu. Nemusela jsem nikam běžet, Lékárna.cz mi ušetřila mnoho starostí."

Podobně pozitivní dojem z dovážky mají i senioři, kteří mají do lékárny daleko nebo jim už špatně slouží nohy. „Na Chrudimsku jsme doma,  proto se k zákazníkům chováme jako členové rodiny a rádi jim pomůžeme. Moderní lékárenství není jen o prodeji krabiček s léky, ale hlavně o službě lidem, ať jsou v jakékoli životní situaci či zdravotní kondici," uvádí PharmDr. Vladimír Finsterle. 

Nízká cena dopravy i časová flexibilita doručení

Protože se zboží expeduje z chrudimského skladu, Lékárna.cz doručí zásilku nejpozději do druhého dne. Cena za doručení se odvíjí podle výše hodnoty objednávky – při objednávce nad 299 Kč je doprava zdarma, do této hranice pak stojí jen 29 Kč. Jedná se o nejnižší cenu dopravy na trhu a je levnější i komfortnější než vlastní doprava. „Nově si navíc můžete vybrat čas doručení, který vám vyhovuje, kdy jste prostě doma. V nabídce jsou dvě možnosti: v čase od 9 do 13 hodin, nebo od 14 do 18 hodin," uzavírá PharmDr. Vladimír Finsterle. 

Lékárna.cz v Chrudimi, Pardubicích a okolí

  • Balíček doručí až domů
  • Přijede v čase, který si vyberete
  • Nejlevnější doručení 

Dostupnost služby si ověřte při nákupu "v košíku" podle PSČ na www.lekarna.cz

Autor: Mgr. Romana Žatecká
Zdroj a foto: Lékárna.cz