Kupte vánočku a podpořte handicapované děti…

Pardubice – Pekaři v Globusu nejen výborně pečou, ale také pomáhají. A vy se můžete zapojit a podpořit handicapované děti ze Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ, o.p.s.

Stačí zakoupit Máslovou vánočku de luxe 1000 g, kterou ručně vyrobili pekaři v zázemí hypermarketu Globus Pardubice. Je pletená z devíti pramenů, z máslového těsta, bohatě sypaná mandlovými plátky, doplněná o citrusové tóny. Pochutnáte si a podpoříte dobrou věc.

Za každý zakoupený kus této vánočky totiž věnuje Globus Pardubice 25 Kč na projekt Rekonstrukce školní budovy v Klášterní ulici č. 52. Peníze půdou na vybavení učeben pro handicapované děti.

Akce se koná v termínu od 2. 12. do 22. 12. 2021.

Máslovou vánočku de luxe 1000 g je možné zakoupit za cenu 139 Kč na prodejní ploše hypermarketu Globus Pardubice, u pekařského pultu v hypermarketu a také v prodejně Globus Fresh Dubina.

Děkujeme, že pomáháte a přejeme vám krásné Vánoce. Váš Globus Pardubice. Více informací o projektu Rekonstrukce školní budovy v Klášterní ulici č. 52 na webu: http://svitani.cz/sbirka-na-budovu/.

Zdroj a foto: Globus Pardubice