Králíček, peníze a invalidní vozík. To vše se našlo v Pardubicích

Pardubice – Na prvním místě to byl větší finanční obnos, který nám přinesl poctivý nálezce. Finanční hotovost nalezl a tři dny čekal, zda se majitel nepřihlásí. Když tato situace nenastala, odevzdal peníze strážníkům.

V tomto případě nebudeme zveřejňovat přesnou výši částky ani v čem byly peníze uloženy. Majitel to totiž bude vědět nejlépe sám. Prozradíme pouze, že k nálezu došlo na pardubickém sídlišti Karlovina. Peníze jsou pro toho správného majitele k vyzvednutí u nás na adrese Pernerova 443 v Pardubicích. 

Jako další nález tu byl králíček. V ulici Mladých jej našli v areálu mateřské školky. Že by si některé z dětí přineslo domácího mazlíčka, se nepotvrdilo. Strážníci proto králíčka předali do útulku, kde se případně také těší na svého majitele. 

A poslední nález je možná stopou zázraku. Chvíli před dvaadvacátou hodinou nám na linku 156 oznámil volající nález opuštěného invalidního vozíku. Hlídka na místě ani v okolí nenašla zjevení Panny Marie, ani majitele. Vozík proto zatím stojí zaparkovaný u nás, kdyby si to jeho původní majitel rozmyslel a přišel si pro něj. 

Autor: Bc. Jiří Sejkora – Preventivní a informační služba Městská policie Pardubice
Zdroj a foto: Městská policie Pardubice