Komorní filharmonie Pardubice ruší koncerty…

Pardubice – V reakci na Usnesení Vlády ČR ze dne 8. října 2020 č. 996 jsme nuceni zrušit všechny koncerty v době od 12. 10. do 25. 10. 2020.

Zrušení se týká abonentních koncertů cyklů A, B a C „Pod Jezevčí skálou“ (19., 20., 21. 10.). Do zmíněného období spadá i koncert v Rudolfinu, který měla filharmonie odehrát pro externího pořadatele v neděli 25. října. Zrušené abonentní koncerty budou buď nahrazeny nebo posluchačům vrátíme vstupné. O postupu bude rozhodnuto dle vývoje situace a aktuálně platných epidemiologických opatření. Nyní prosíme všechny majitele vstupenek a abonentek o trpělivost. 

Bezprostředně po uplynutí stanovené lhůty má Komorní filharmonie Pardubice začít zkoušet na další ze svých koncertů, a to Requiem pro Markétu Výbornou (2. 11. 2020). Prozatím počítáme s uskutečněním koncertu v původní podobě, současně nepřestáváme sledovat aktuálně platná nařízení a jsme připraveni na ně adekvátně reagovat. 

V následujících týdnech budeme průběžně zveřejňovat špičkové audiovizuální nahrávky, které Komorní filharmonie Pardubice realizovala v jarních a letních měsících. První z nich si na našem facebooku či kanálu youtube můžete pustit už dnes! 

Děkujeme všem za zachování přízně a těšíme se na opětovné setkání s našimi posluchači v lepších časech! 

Zdroj a foto: Komorní filharmonie Pardubice 

  •  
  •