Komorní filharmonie Pardubice na festivalu Soundtrack Poděbrady: koncert THE ANTAGONISTS s Janem P. Muchowem…

Komorní filharmonie Pardubice se představí již tento pátek v rámci Mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií Soundtrack Poděbrady.

Příznivci filmové hudby mají jedinečnou šanci slyšet skladby z oblíbených českých celovečerních filmů v koncertním provedení. Premiéra audiovizuálního koncertu The Antagonists nabídne průřez tvorbou skladatele filmové hudby Jana P. Muchowa. V rámci koncertu tak zazní skladby a písně z filmů Samotáři, Grandhotel, Teorie Tygra, Jedna ruka netleská, Ženy v pokušení, Václav a dalších, pod kterými je Jan P. Muchow jako autor filmové hudby podepsán. Koncert se uskuteční v pátek 25. srpna 2017 od 21.00 hodin na hlavní stage na zámku v Poděbradech pod taktovkou talentované slovenské dirigentky Michaely Rózsy Růžičkové. Pod jejím vedením se spolu s Janem P. Muchowem a Komorní filharmonií Pardubice představí kapela složená z významných osobností české hudební scény. Vstupenky na koncert The Antagonists, který bude rozhodně nevšedním hudebním zážitkem, lze zakoupit online v síti Ticketlive.cz.

Kdy & kde:

Pátek 25. 8. 2017 ve 21.00 hodin
Zámek Poděbrady – hlavní stage

Program:

Premiéra autorského projektu úspěšného českého skladatele filmové hudby Jana P. Muchowa, který přináší průřez jeho tvorbou: audiovizuální koncertní provedení skladeb a písní z filmů Samotáři, Grandhotel, Teorie Tygra, Jedna ruka netleská, Ženy v pokušení, Václav a dalších.

Účinkující:

Jan P. Muchow

Antagonisté = kapela složená z významných osobností české hudební scény:

Václav Havelka (Please The Trees ad.), Ema Brabcová (Never Sol ad.), Marek Doubrava (Hm…, ex Tatabojs ad.), Jan Janečka (The Ecstasy Of Saint Theresa ad.)? Jenovéfa Boková (herečka: Hořící keř, Občanský průkaz a další), Marie Dorazilová (FOK ad.), Jaromír Vondrák aka CLAD (výtvarník, grafik, VJ, spolupráce s Ecstasy of Saint Theresa, Tata Bojs, Priessnitz a dalšími)

Komorní filharmonie Pardubice

Michaela Rózsa Růžičková – dirigentka

➤ Vstupenky na tento audiovizuální koncert můžete zakoupit na goo.gl/cXNpH9

Více informací na stránkách Festivalu www.soundtrackpodebrady.cz

  •  
  •