Kapela Tři sestry naváže na tradici a opět zahraje v Pardubickém pivovaru…

Pardubice – Tři sestry jsou zpět! Po devítiměsíční vynucené pauze vyrazila  skupina Tři sestry na tradiční letní turné. Na své hudební štaci muzikanti v čele s Lou Fanánkem Hagenem samozřejmě nemohou minout Pardubice, kde zahrají 31. července.

V sobotu 31. července to skupina Tři sestry již po jedenácté rozjede v Pardubickém pivovaru. „Příznivá epidemická situace a uvolňování nařízení vlády nám již povolují opět pořádat větší koncerty, díky čemuž můžeme pokračovat v této mnohaleté tradici," uvedl David Kantor z pořadatelské agentury Máša agency.

Turné kapely s názvem Sex drógy rokenról tour 2021 má celkem 21 zastávek. Několik téměř vyprodaných koncertů mají muzikanti již za sebou. Náležitě si je užili jak oni , tak i jejich fanoušci. „Návrat to byl velkolepý! K slyšení byla spousta rokenrolu, k vypití sudů piva, a to ostatní z názvu…, to si necháme pro sebe!"  shrnul za Tři sestry kapelník Tomáš Magor Doležal.

I v Pardubicích se fanoušci mohou těšit jak na léty prověřené hity, tak na úplné novinky z posledního alba, po němž je turné pojmenováno. Jako své hosty přiveze skupina Tři sestry do Pardubického pivovaru dvě předkapely, kterými budou Doctor P.P a Pirates of the Pubs.

Areál pivovaru bude otevřen od 17 hodin. Koncert začne v 19 hodin. V areálu bude k dispozici dostatečný počet výčepních míst, občerstvení i toalet. Pro všechny návštěvníky je připraveno občerstvení a také zásoby Čerstvého piva z ležáckého sklepa a 11stupňového zlatavého Viléma. Obě chmelové pochoutky jsou z produkce Pardubického pivovaru. V případě nepříznivého počasí bude část areálu zastřešena.

Aktuální informace sledujte na FB: https://www.facebook.com/events/940519236772797/ 

Vstupenky jsou k zakoupení na www.ticketstream.cz nebo na prodejnách Pivovarka.

Cena vstupenky v předprodeji je 490 Kč. Celou akci již po jedenácté pořádá pardubická produkční agentura MÁŠA AGENCY s.r.o.

Zdroj a foto: DAK production s.r.o.