K těžké dopravní nehodě letěl vrtulník…

Svitavsko – Ve středu 11. března kolem deváté hodiny ranní u obce Rozhraní se stala těžká dopravní nehoda dvou dodávkových vozidel.

Na místo byli povoláni hasiči ze stanice Svitavy a JSDH Březová nad Svitavou a Boskovice. V obou vozidlech byla jedna zaklíněná osoba, hasiči po příjezdu začali s okamžitým vyprošťováním.

Na místo nehody jednotka povolala vrtulník letecké záchranné služby, který transportoval jednu zraněnou osobu. Druhého zraněného si převzala do péče zdravotnická záchranná služba a převezla do nemocnice.

Hasiči zajistili vozidla proti pohybu a provedli protipožární opatření. Po vyšetření dopravní nehody Policií ČR jednotka pomohla odtahové službě naložit vozidla a uklidila komunikaci.

HZS DN Rozhrani 1103202003
« 1 z 4 »

Během pár minut po první dopravní nehodě došlo u obce Hradec nad Svitavou k další nehodě osobního vozu, nákladního automobilu a dodávkového vozidla. Operační středisko povolalo další posádku ze stanice Svitavy. Zde se nehoda obešla bez zranění a úniku provozních kapalin. Do příjezdu Policie ČR hasiči řídili kyvadlově dopravu.

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje, územní odbor Svitavy 

  •  
  •