Jubilejní ročník Kalibr cupu byl v extravagantním stylu…

Lanškroun – V nově zrekonstruované sportovní hale SOŠ a SOU Lanškroun se 6. února uskutečnil 20. ročník soutěže Kalibr cup.

V soutěži startují děvčata i chlapci, kteří studují kadeřnické a kosmetické obory. Účastníky z České republiky a Polska přijel podpořit i jeden ze zakladatelů  soutěže, současný radní pro oblast školství Bohumil Bernášek.

„Zvolené téma „Party look“ bylo velmi atraktivní a já jsem byl velmi zvědavý, jak se s ním žákyně a žáci vypořádají. Musím konstatovat, že se to velmi vydařilo a obzvláště mě těší, že zástupci z Pardubického kraje dosáhli na výborná umístění v konkurenci škol z celé České republiky a Polska,“ sdělil radní Bohumil Bernášek.

Soutěžilo se v následujících tématech: účesová tvorba (27 účastníků), make-up (14), nail-art (4), body-art (3).  Během soutěže byl připraven doprovodný program. Organizátoři nezapomněli připomenout módní přehlídkou dvacet let soutěže, která je jednou z největších v České republice.  

20. ročník soutěže Kalibr cup - vitez vlasy
« 1 z 10 »

Soutěžící byli pod neustálým dohledem porotců, ti následně vyhodnotili tři nejlepší soutěžící v každé kategorii. Zvláštní cenu v kategoriích účesů a make-upu udělil i radní Bohumil Bernášek.

Výsledky v jednotlivých kategoriích Kalibr cup 2020

Účesová tvorba – Štěpánka Němcová, Frýdek-Místek, Natálie Hurychová, Polička,Anežka Červová, Pardubice

Make-up – Zuzana Brožová, Pardubice, Tereza Skálová, Přerov, Michaela Lajzová, Lanškroun

Body-art – Barbora Benešová, Lanškroun, Martina Vávrová, Polička, Tereza Štorková, Lanškroun

Nail-art – Jana Poulová, Lanškroun, Petra Sobotková, Jihlava, Davaajargal Oyunjargal, Jihlava

Cena radního B. Bernáška za účesovou tvorbu: Anežka Červová, Pardubice

Cena radního B. Bernáška za make – up: Jan Horský, Lanškroun   

Zdroj a foto: Pardubický kraj

  •  
  •