Jsou všichni chlapi kreténi? Jeskynní muž bavil na Hronovické i v nouzovém stavu…

Pardubice – Jsou všichni chlapi kreténi? Proč si to o nich ženy vlastně myslí? Smýšlely o nich někdy jinak? Na tyto otázky se pokusila dát odpověď celosvětově úspěšná one man show Caveman, která byla k vidění ve středu večer v pardubickém Kulturním domě Hronovická.

Obhajoba jeskynního muže

Obhajoba jeskynního muže z pera amerického autora Roba Beckera humorným způsobem vypráví o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi nimi, o lásce, partnerství a utajovaných kvalitách obou pohlaví.

Podle odborné studie použije průměrná žena sedm tisíc slov za den. Muž pouze dva tisíce. Když tedy přijdu domů z práce a nemluvím, není to proto, že bych byl na svoji manželku naštvaný, ale protože už jsem svoji denní zásobu slov vyčerpal. Ale jí ještě zbývá celých pět tisíc slov,“ říká hlavní představitel Cavemana Jakub Slach.

Vyprodané hlediště Hronovické

„Ženský svět je založený na principu spolupráce, zatímco ten mužský na vyjednávání. Proto je fajn, když ženy vstoupí do mužského světa, zúčastní se ho, ale neodsuzují,“ nechal se slyšet Jakub Slach, který ocenil, že Cavemana v Pardubicích sledovalo i v době nouzového stavu vyprodané hlediště.

„Obdivuji, že diváci přišli a že to v rouškách dali,“ nechal se slyšet hlavní protagonista představení, které režíroval Patrik Hartl a k němuž hudbu složil David Kraus.

Foto: Alena Hrbková www.caveman.cz

  •  
  •