Hubnout do plavek se daří! Soutěžící už shazují kila a pochvalují si cvičení i trenéra…

Pardubice – Říkáte si, že byste potřebovali před létem zhubnout? Inspirujte se účastníky soutěže Připravte své tělo do plavek, kterou společně přichystal server Pardubice Živě se Sun City Fitness Pardubice!

Při tréninku procvičí celé tělo

Od 1. června, kdy projekt slavnostně začal, mají naši dva soutěžící za sebou řadu pestrých tréninků. „Procvičujeme celé tělo. S trenérem jsme se nyní zaměřili hlavně na kardiocvičení. Stroje v Sun City už pro mě nejsou neznámé. Je fajn, že teď zhruba vím, co od každého můžu čekat. Trenér je ochotný, milý, vstřícný, ale zároveň poctivý, takže když třeba zařadí nějaký nový cvik, občas cítím, že některé svaly byly dlouho mimo provoz,“ zhodnotila třetí týden soutěže 41letá účetní a pokladní Domova pro seniory Dubina Pavla Látalová. Té se podařilo během 7 dnů zhubnout o další 2 kilogramy, takže z původních 112 na začátku už má 10 kilo dole!

„Za to jsem samozřejmě ráda. Snažím se stále dbát i na pitný režim a dodržování upraveného jídelníčku, podle kterého se stravuji,“ zdůraznila maminka tří kluků ve věku 6, 12 a 14 let.    

Soutěž pomáhá, ale zároveň baví

Účast v projektu si pochvaluje též druhý soutěžící Václav Krampera. „Zatím jsem opravdu moc spokojený. Je prima, že si rozumím i s trenérem. Sedli jsme si také lidsky, pobavíme se spolu a zasmějeme. Jen mě občas nenechá vydechnout. Když už nemůžu, stále mě hecuje k lepším výkonům. Pak se přiznám, že jsem docela rád, když si můžu dát po cvičení sprchu,“ podotkl 29letý obráběč kovů z Pardubic.

„Přijde mi, že po cvičení mám mnohem víc energie, než jsem měl předtím, když člověk musel být v karanténě. I když vlastně nic nedělal, tak se pořád cítil unavený. Teď mám energie na rozdávání,“ dodal Václav Krampera.

„Těší mě, že oba soutěžící se u nás cítí příjemně, projekt jim pomáhá a zároveň je baví,“ uvedl generální manažer Sun City Fitness Pardubice Jiří Kopecký.

« 1 z 5 »

Vyhraje ten, kdo získá nejvíc sympatií

Projekt Připravte své tělo do plavek je soutěžní. Vítězem nebude ten, kdo za celou dobu shodí nejvíc kilogramů, ale kdo získá nejvíc sympatií vás, čtenářů webů a uživatelů sociálních sítí Pardubice Živě a Sun City Fitness Pardubice. Na výherce čekají atraktivní ceny, stejně jako na ty z vás, kteří se aktivně zapojíte do našeho hlasování. Tak neváhejte a podpořte svého favorita už teď!

  •  
  •