Hokej a Naděje pro Elišku…

Pardubice – Strážníci se postaví proti záchranářům. Ale bude to souboj pro dobrou věc. Chceme totiž pomoci Elišce a vy můžete s námi. Přijměte pozvání na benefiční hokejové utkání už tuto sobotu od 13:30 hodin v Pardubicích.

Jménem Městské policie Pardubice a Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje vás zveme na hokejové utkání, kdy budeme hrát hokej pro Elišku. Kdo je Eliška? Pětiletá holčička z Pardubic s vrozenou a vzácnou těžkou formou autismu – Rettovým syndromem s mutací CDKL5 genu.

Vše o Elišce se dozvíte tady na její stránce: www.nadejeproelisku.cz nebo na jejím facebooku: www.facebook.com/nadejeproelisku/

Utkání začíná v sobotu 24. 8. 2019 v 13:30 hodin v pardubické ČSOB Pojišťovna aréně. Vstupné nevybíráme, pokud ale budete chtít podpořit dobrou věc dobrovolným příspěvkem, kasička bude na místě.

Kromě samotného zápasu uvidíte v přestávkách mezi třetinami i doprovodný program. Představíme příběh malé Elišky a také spolupráci našich strážníků a záchranné služby, o které možná ani nevíte. Na závěr benefičního utkání věnujeme příspěvky od vás i od dalších přispěvatelů rodině malé Elišky. Pokud chcete přispět i jindy, zde je číslo transparentního účtu Naděje pro Elišku: 2001142763/2010. Zde budete mít přehled o příchozích příspěvcích a zároveň uvidíte, co se za ně platí. Že je taková péče velmi finančně nákladná, o tom nemusíte pochybovat.

Městská policie Pardubice do svého týmu draftovala také zajímavé posily.

Na straně strážníků nastoupí i jejich vrchní velitel primátor Pardubic Martin Charvát. „Mám rád hokej. Když mohu hrou v zápase podpořit dobrou věc, jsem rád, že se takové akce zúčastním,“ vzkázal před zápasem Martin Charvát.

Na ledě městskou policii podpoří i někdejší šéf krajského ředitelství policie Pardubického kraje a dnes policejní prezident. „V Pardubicích jsem jako doma a hlavně velmi rád podpořím tuto akci,“ uvedl Jan Švejdar.

Do týmu Městské policie Pardubice naskočí také tajemník magistrátu města Pardubice Michal Zitko. „Dostal jsem pozvání hrát pro dobrou věc a proto rád nastoupím,“ řekl Michal Zitko.

Přijměte pozvání i vy. Spojme síly a pomozte tam, kde je potřeba. Přijďte fandit našim týmům, ať vyhraje Eliška.

Událost na Facebooku najdete zde: www.facebook.com/events/689950281433312/

Zdroj: Městská policie Pardubice
Foto: redakce Pardubice ŽIVĚ

  •  
  •