Frčím. Frčíš. FRČÍ TO!

Pardubicko – První ročník cykloorientačního závodu FRČÍ TO se bude konat v sobotu 28. 5. 2022 v Přelovicích u Lázní Bohdanče na Pardubicku.

Na Bohdanečsku je totiž tak hezky, že je škoda sedět doma. Rybníky, lesy, Opatovický kanál a rovina! Žádné velké táhle kopce. Je to tady prostě placka, FRČÍ TO samo a tak je tento závod příslibem příjemně stráveného dne jak pro profíky, tak pro hobbíky, rodiny s dětmi, mladší, starší, nejstarší!

V závodu jsou vítáni jednotlivci, dvojice i celé rodiny. Závodit mohou cyklisté na horských a trekových kolech. Kategorie budou rozděleny podle věku a podle pohlaví. Trasu závodu, která bude tzv. scorelauf (volné pořadí kontrol s limitem 4 hodiny), si stanoví každý závodník sám na základě mapy a v ní vyznačených kontrolních míst. Rozhodovat bude počet získaných bodů při průjezdu kontrolami. Každá kontrola bude mít jiné bodové ohodnocení. V nezávodní kategorii se akce mohou zúčastnit i lidé jedoucí na elektrokolech. Pro závodníky bude v místě závodu připravené výborné občerstvení, které zajišťuje SDH Přelovice. Součástí nabídky tak bude grilované maso, klobásy, těstovinový salát či polévka. V nabídce samozřejmě nemohou chybět ani pivko, limča, káva a koláče. Závodníci, kteří se registrují do 25. 5. 2022 budou mít v ceně startovného i jedno teplé jídlo.

Přihlášky do závodu:

Jednotlivci: https://forms.gle/8FV5DcUwDsMqREHH6
Dvojice: https://forms.gle/eSMp9vVnwdLpUc1F9
Rodiny s dětmi: https://forms.gle/vfrwyZXdxYDsmf18A

Více info na www.facebook.com/CykloFrciTo a nebo na našich webových stránkách www.frci-to.cz

Autor: Ing. Lenka Makovská
Zdroj a foto: MAS Bohdanečsko, z. s.