Firmy se představí vysokoškolákům na veletrhu KONTAKT…

Pardubice – Propojit nadějné studenty s budoucími zaměstnavateli. To je cíl veletrhu pracovních příležitostí KONTAKT, který nabídne možnost setkání 7 tisícům vysokoškoláků Univerzity Pardubice. Letošního už 21. ročníku se zúčastní 48 společností z různých oblastí a odvětví.

Studenti mají příležitost se osobně představit personálním manažerům jednotlivých firem. Mohou jim předat své životopisy a diskutovat podrobně o pracovních podmínkách nebo o tom, jak probíhá v jednotlivých firmách přijetí u nového zaměstnance.

Na místě je také možné si domluvit stáž nebo spolupráci při studiu. A dozvědět se, jaké má která společnost požadavky.

Pro účastníky je připravený i doprovodný program. Studenti dostanou příležitost s odborníky zjistit, jestli je jejich životopis správně napsaný, zkusí si pohovor nanečisto nebo mohou využít k získání informací setkání s koučem. Zároveň si budou moci nechat udělat i profesionální fotografii pro CV nebo pro profil na síti LinkedIn. Studenti nižších ročníků se od personalistů dozví tipy na odborné praxe nebo stáže a budou mít možnost si domluvit i téma budoucí diplomové práce. Veletrh Kontakt nabídne také rady pro práci v zahraničí, odborné přednášky a jako bonus čekají na studenty soutěže o zajímavé ceny.

Veletrh pracovních příležitostí KONTAKT 2022 organizují pro studenty Univerzity Pardubice její dvě fakulty – Fakulta ekonomicko-správní a Fakulta chemicko-technologická.

KDY: 9. března 2022, 9 – 15 hod
KDE: Pardubice – Aula Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice a foyer Fakulty chemicko-technologické

Podrobný program veletrhu najdete na webu: KONTAKT 2022 | Univerzita Pardubice (upce.cz)

Autor: Mgr. Martina Macková, vedoucí Oddělení propagace a vnějších vztahů Univerzity Pardubice
Zdroj a foto: Univerzita Pardubice