Dynamo hostí pražskou Spartu…

Pardubice – Tým Pardubic přivezl v neděli večer nesmírně důležité tři body z třineckého ledu, příliš času na regeneraci ale mužstvo Dynama nemá.

Již v úterý 3. března ho totiž v pardubické enteria areně čeká netradičně od 17:30 HC Sparta Praha. Po vítězném zápase s Třinci se Dynamo přiblížilo k záchraně, i přesto je ale výhra nad soupeřem z hlavního města nutná.

„Je namáhavé hrát prakticky každý zápas o všechno. Dlouhodobě to ale zvládáme velmi dobře, hrajeme velmi dobře a sami si jdeme za body, kterých potřebujeme dosáhnout,“ těší asistent trenéra Pardubic Michala Mikesku.

Do úterního duelu se Spartou je tým kompletně připraven, došlo dokonce na dobrovolný trénink. „Tréninky řešíme vždy aktuálně s ohledem na vytíženost hráčů a náročnost předchozího utkání, dopředu v plánu nebyl,“ zaobíral se Mikeska otázkou, zda byl dobrovolný trénink plánovanou variantou. 

Nyní již všichni myslí na Spartu. „Bude to jiný zápas, Spartě se po příchodu nového trenéra herně změnila. Utkání bude hodně o emocích, soupeři jde o dobré umístění do play off. Bude plný barák, co více si přát?“ pokládá řečnickou otázku Michal Mikeska.

Zdroj a foto: HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s.

  •  
  •