Druhý ročník Pardubického pivního festivalu Nachmelené Mlýny!

Pardubice – V sobotu 12. září od 11 hodin v Automatických mlýnech v srdci Pardubic proběhne druhý ročník pardubického pivního festivalu – Nachmelené mlýny II. V ikonickém areálu od architekta Josefa Gočára návštěvníci prožijou krásnou romantickou sobotu na sklonku léta.

Představí se 16 řemeslných a lokálních pivovarů, které přivezou ty nejlepší dobroty z jejich produkce. Na jednom místě bude možné ochutnat spoustu pivních stylů a speciálů. Nebude chybět bohaté občerstvení – kýta na grilu, guláš, bramboráky, langoše, klobásy, skvělé burgery a další speciality. Co by to bylo za festival, kdyby tam chyběla hudba? Od 16:30 až do 22 hodin se na pódiu vystřídají tři kapely – nejprve „mladé pušky" z Holic – punk-popoví SAFE EXIT, v 18:30 je vystřídá seskupení skvělých místních muzikantů PITRALON – DDR s klasickými českými rockovými hity a třešinkou večera a celého dne bude vystoupení pardubické punkové legendy – skupiny VOLANT, kteří se po roce vracejí na místo činu. Vloni Mlýny málem zbořili, možná i proto nyní probíhá v části areálu rekonstrukce. 

Základní vstupné je 100 Kč v předprodeji, 130 Kč na místě. U vstupu dostanou návštěvníci degustační sklo (pokud hygiena nerozhodne jinak). Děti a psi na vodítku zdarma. Vstupenky jsou k dispozici zde: http://nachmelenemlyny.cz/nachmelene-mlyny-ii-2020/#vstupenky

Vzhledem k tomu, že platí omezení COVID, která respektujeme, počet vstupenek je omezený. Kdo byl vloni, ví, že to bylo parádní. Kdo ne, má možnost to zjistit letos. Přijďte si užít konec léta 12. září do Mlýnů! —

Seznam přihlášených pivovarů:

Pivovar Hradecký Klenot, Pivovar Kamenice nad Lipou, Pivovar Raven, Pivovar Mordýř, Pivovar Mazák, Pivovar Beránek, Jungberg Hořice, Ferdinand, Biskupický pivovar Gajdoš, MadCat, Kočovný Kozi, Nachmelená opice, Pardubickej Lajf, Pivovar Neratov, Pivovar Bahno, Pivovar Bad Flash, moštárna Zdrcený jablko. 

Zdroj a foto: Pardubický pivní festival