Druhou polovinu soutěže zahájí Riders proti Karlovce

Pardubice – Univerzitní liga běží jako zběsilá a už je ve své polovině. Druhou část odstartují Riders na svém ledě, v pondělí 28. listopadu přivítají v Enteria areně obhájce titulu UK Hockey Prague. Úvodní vhazování zápasu bude vhozeno v 19. hodin.

Riders Univerzita Pardubice

Pardubice dělají vše pro to, aby dosáhly svého vytouženého cíle, kterým je playoff. Svěřenci Martina Šejby se aktuálně nachází na 9. pozici, která je nepostupová, avšak na příčky zaručující vyřazovací boje ztrácí pouze jeden bod. Naposledy na ledě Cavaliers Brno zvítězily 6:2. ,,V zápase se ukázala naše bojovnost, kdy jsme hráli týmově až do samotného konce zápasu. Každý plnil pokyny trenéra a zaslouženě jsme si odvezli tři body", ohlíží se za utkáním útočník Martin Soukup. 

Pardubice v 10. kole čeká těžká písemka v podobě UK Hockey Prague. „Očekávám nesmírně těžký zápas, který se bude hrát ve velkém tempu. Doufám, že nás přijde podpořit co nejvíce fanoušků, budeme je potřebovat", láká příznivce červenobílých Soukup.

Hned další týden čeká Riders TOP ZÁPAS SEMESTRU. „Už se nemůžeme dočkat. S pokorou jdeme do každého zápasu, ten proti UPOLu ale bude něčím výjimečný. Vnímáme, že spolužáci ze školy ho už registrují. Věřím, že se na tribunách sejde co nejvíce fanoušků", vyhlíží nový formát zápasu útočník, který má za sebou maturitu ve Spojených státech amerických. 

UK Hockey Prague

Pražené se aktuálně nachází na 3. příčce ULLH. V posledních dvou zápasech zvítězili shodně 4:3, nejprve na nájezdy porazili Cavaliers, v dalším kole v prodloužení přetlačili Masarykovu Univerzitu. Ambiciózní celek má tedy tak co dohánět. 

Produktivitě mužstva vévodí Filip Čmejla, který má na svém kontě už 15 bodů. Speciální utkání čeká Matěje Odehnala. Odchovanec Dynama Pardubice se v létě připravoval na sezonu právě v týmu Riders, aby pak odešel za studiem do Prahy a aktuálně nastupuje v celku Univerzity Karlovy.

Vzájemní zápasy

Oba celky se utkali v 1. kole. Na ledě Karlovky nedokázali Riders vstřelit žádnou branku a prohráli 4:0. V celku Riders bude tento zápas pikantní pro Martina Maťátka, který je studentem Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové a v dresu UK nastupoval v sezoně 2019/20, kdy si ve třech zápasech připsal 4 body. 

Vstupenky, vstup na utkání

Utkání se odehraje v pondělí 28. listopadu v 19:00 v Enteria areně (Sukova tř. 1735, Pardubice). Vstup je od vrátnice zimního stadionu. Vstupenky na zápas zakoupíte online, s využitím kódů hráče získáte slevu 25 %. Elektronickou vstupenku stačí mít připravenou v telefonu. 

Autor: Jakub Muška
Zdroj a foto: Riders Univerzita Pardubice