Doražte do Paláce Pardubice na Fortnite

Pardubice – Herní nadšenci, zbystřete! V Paláci Pardubice se druhý zářijový víkend uskuteční akce, kterou by neměli vynechat žádní fanoušci hry Fortnite. Herní aréna bude připravena pro každého, kdo v tomto čase do Paláce zavítá.

Milovníkům Fortnite asi není třeba tuto hru představovat. Pro běžné smrtelníky se jedná o online videohru, která má po celém světě přes milion fanoušků. Na začátku máte za úkol nasbírat zbraně, případně další potřeby, jako třeba léčiva. Cíl hry je poté prostý – přežít déle než ostatní hráči. Fortnite herní aréna v Paláci Pardubice bude pro návštěvníky připravena 9. a 10. září během celého dne. 

Akce se zúčastní jeden z největších influencerů na poli československé Fortnite scény – Halien. Společnost mu budou dělat další hráči a streameři, jako je Cuky222 nebo Botman. S nimi se pak budete moci potkat a pobavit se. Zároveň se budete moct podívat, jak hrají, a dokonce vyzvat Haliena na souboj. 

Program bude opravdu nadupaný a návštěvníci se mohou těšit na nejrůznější aktivity. Na místě bude k dispozici 10 extra výkonných počítačů, na kterých si budete moci vyzkoušet jak Fortnite, tak další oblíbené hry. Dopoledne a odpoledne se každý den uskuteční Fortnite turnaje, ze kterých vzejdou vždy tři vítězové, kteří budou odměněni zajímavými cenami. 

Aby celý den nebyl jen o sezení u počítače nebo koukání na monitory, program bude zpestřený i pohybovými aktivitami či výzvami, při jejichž splnění obdržíte zajímavé ceny. 

Budou to dva dny plné soutěží, výzev, her a pohybu, které by si neměl nechat ujít žádný fanoušek počítačů a esportu.

Autor: Adéla Krpatová
Zdroj a foto: Double-U PR, s.r.o. / Palác Pardubice