DÍTĚ V OHROŽENÍ! Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

Orlickoústecko – AKTUALIZACE > Pohřešovaný chlapec byl dne 31.12.2020 v dopoledních hodinách na chatě u svého kamaráda na Králicku vypátrán. Je v pořádku a bude předán otci.

Chlapec byl rodiči naposledy viděn včera 30. prosince 2020 v 13:00 hodin v Králíkách, kdy odešel z domova za kamarádem a od té doby o něm nemají jeho blízcí žádnou zprávu.

Chlapec je 175 centimetrů vysoké štíhlé postavy, má krátce střižené hnědé rovné vlasy a hnědé oči. Nad pravým obočím má jizvu. Dále má jizvu po operaci na pravé kyčli. Na sobě měl v době odchodu oblečenou červenou zimní bundu do pasu, šedé tepláky a červené kotníčkové boty. Mobilní telefon, finanční hotovost a doklad totožnosti u sebe nemá. Pohřešovaný má pravidelně užívat léky, které rovněž u sebe nemá.

Pokud o něm máte jakoukoliv informaci, sdělte nám ji na linku 158.

Pátráme po čtrnáctiletém chlapci, přímý odkaz na aplikaci pátrání a fotku
Dokud je odkaz aktivní, tak pátrání stále probíhá…

H. M. – pohřešovaný muž

Datum narození 10.3.2006
Pátrání vyhlášeno 31.12.2020
Bydliště – okres ÚSTÍ NAD ORLICÍ
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška asi 175 cm
Zdánlivé stáří 14 až 15 let
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis
Krátký popis:Je 175 cm vysoké štíhlé postavy.
Má krátké rovné vlasy, hnědé barvy.
Hnědé oči – nad pravým obočím má jizvu.
Na pravé kyčli má jizvu po operaci.
Pravidelně užívá léky, které u sebe nemá.

Oblečen je do červené zimní bundy do pasu, šedých tepláků a červených kotníčkových bot. Mobilní telefon a finanční hotovost u sebe nemá. Rovněž u sebe nemá žádný doklad totožnosti. Z domova odešel 30. prosince 2020 v 13:00 hodin a od té doby o něm nemá jeho rodina žádné informace.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj: Policie ČR

  •  
  •