DÍTĚ V OHROŽENÍ! Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

Orlickoústecko – AKTUALIZACE > Pohřešovaný chlapec byl dne 31.12.2020 v dopoledních hodinách na chatě u svého kamaráda na Králicku vypátrán. Je v pořádku a bude předán otci.

Chlapec byl rodiči naposledy viděn včera 30. prosince 2020 v 13:00 hodin v Králíkách, kdy odešel z domova za kamarádem a od té doby o něm nemají jeho blízcí žádnou zprávu.

Chlapec je 175 centimetrů vysoké štíhlé postavy, má krátce střižené hnědé rovné vlasy a hnědé oči. Nad pravým obočím má jizvu. Dále má jizvu po operaci na pravé kyčli. Na sobě měl v době odchodu oblečenou červenou zimní bundu do pasu, šedé tepláky a červené kotníčkové boty. Mobilní telefon, finanční hotovost a doklad totožnosti u sebe nemá. Pohřešovaný má pravidelně užívat léky, které rovněž u sebe nemá.

Pokud o něm máte jakoukoliv informaci, sdělte nám ji na linku 158.

Pátráme po čtrnáctiletém chlapci, přímý odkaz na aplikaci pátrání a fotku
Dokud je odkaz aktivní, tak pátrání stále probíhá…

H. M. – pohřešovaný muž

Datum narození 10.3.2006
Pátrání vyhlášeno 31.12.2020
Bydliště – okres ÚSTÍ NAD ORLICÍ
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška asi 175 cm
Zdánlivé stáří 14 až 15 let
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis
Krátký popis:Je 175 cm vysoké štíhlé postavy.
Má krátké rovné vlasy, hnědé barvy.
Hnědé oči – nad pravým obočím má jizvu.
Na pravé kyčli má jizvu po operaci.
Pravidelně užívá léky, které u sebe nemá.

Oblečen je do červené zimní bundy do pasu, šedých tepláků a červených kotníčkových bot. Mobilní telefon a finanční hotovost u sebe nemá. Rovněž u sebe nemá žádný doklad totožnosti. Z domova odešel 30. prosince 2020 v 13:00 hodin a od té doby o něm nemá jeho rodina žádné informace.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj: Policie ČR

 
 
 • Na Pardubickém závodišti se opět bruslí!
 • Pardubice – Provoz Zimního sportovního parku byl zahájen. Na Pardubickém závodišti se bude od prosince až do února příštího roku

   
   
 • Univerzita Pardubice pozve budoucí studenty na Den otevřených dveří online…
 • Pardubice – Zájemce o studium osloví Univerzita Pardubice letos už pouze online. Plánovaný Den otevřených dveří na všech sedmi fakultách

   
   
 • Ateliéry pro umprumku v Ústí nad Orlicí patří mezi krajské priority v oblasti školství…
 • Ústí nad Orlicí – Hejtman Martin Netolický a radní pro oblast školství Josef Kozel navštívili v pátek město Ústí nad Orlicí.

   
   
 • Opilý řidič zapomněl svítit. Polámaný po skoku z okna zápasil se strážníky i zdravotníky…
 • Pardubice – Mikulášský víkend a strážníci v Pardubicích při něm od pátku do neděle řešili 320 událostí. Policistům strážníci předali dvě

   
   
 • Kraj chce na úpravách haly na Dašické spolupracovat se sportovními kluby…
 • Pardubice – Přestože sportovní hala na Dašické v Pardubicích spadá pod správu přilehlého gymnázia, to jí obvykle využívá jen na hodiny