Demolice bývalé dětské chirurgie si vyžádá dopravní omezení…

Pardubice – V Pardubické nemocnici se chystá hlavní část demolice budovy bývalé dětské chirurgie. Vyžádá si dopravní omezení a uzavírky v areálu.

Nejstarší pavilon v areálu Pardubické nemocnice v tomto týdnu zmizí. O nadcházejícím víkendu začne hlavní část demoličních prací na budově č. 1, v níž dříve sídlilo oddělení dětské chirurgie a stomatochirurgie. Demolice, která je součástí nulté etapy budoucí strategické investice centrálního urgentního příjmu, si vyžádá i dopravní omezení v centrální části nemocničního areálu od 25. ledna.

Hlavní část demolice bývalé dětské chirurgie s nasazením těžké techniky bude probíhat o víkendu 26. a 27. ledna. V dalším týdnu bude následovat odvoz sutin. Nákladní automobily budou projíždět hlavní branou, proto upozorňujeme pacienty a návštěvníky na zvýšený provoz v tomto prostoru areálu.

Z důvodu demoličních prací budou uzavřeny komunikace vedoucí z obou stran podél pavilonu č. 1. V současné době je již neprůjezdná a neprůchozí vozovka mezi budovami č. 1 a č. 15 (informace). Od pátku 25. ledna dojde rovněž k uzavírce komunikace mezi budovami č. 1 a č. 30 (onkologie). Toto omezení potrvá do 4. února.

Pavilon onkologie bude pro pacienty a návštěvníky přístupný po chodníku od budovy č. 17 (Multioborový pavilon). K příjezdu či příchodu k Multioborovému pavilonu je již možné využít komunikaci mezi budovami Informací (č. 15) a radiodiagnostickým oddělením (č. 14), která byla uzavřena z důvodu přístavby pro novou magnetickou rezonanci. Tato vozovka je již průjezdná i průchozí.

Zdroj a foto: Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

  •  
  •