Děkujeme VÁM, a vážíme si Vaší podpory…

Pardubice – „Ruku v ruce – VY, MY, ONI – zvládneme více“, tak se jmenuje nový projekt pardubického Centra Kosatec, spolku, který především pomáhá lidem s hendikepem a boří tak bariéry mezi světy zdravých a hendikepovaných (v průběhu jdoucích let se spolek stal jedním z největších zaměstnavatelů lidí s hendikepem v Pardubicích).

Jak říkají: „VY lidé s dobrým srdcem – máte finance. MY zaměstnanci s hendikepem – máme pekárnu, výrobnu svačinek a řidiče. ONI lidé v první linii – se starají o nás všechny. Díky každému jednomu z vás umožníte našim zaměstnancům zachovat si jejich práci a zároveň zajistíte přísun občerstvení pro přetížené zdravotníky, hasiče, policisty. JEDEN DAR = DVOJÍ PODPORA.“

Svačinky si dnes od dvou milých lidí z Centra Kosatec převzali hasiči na stanici v Pardubicích.

Velice si vážíme za doručení svačinek. I v této době musíme pro vás zajišťovat nepřetržitou službu. Jsme stále připraveni vám všem pomoci ve dne i v noci. Pracujeme v opravdu nestandardním režimu a v minimálních početních stavech. Nestandardní režim je ještě přísnější než na jaře. Zvýšené nároky jsou kladeny nejen na hasiče, ale také na dezinfekci věcných prostředků a dodržování hygieny na stanici, protože jezdíme k událostem s možným výskytem COVID 19, jako je otevření bytu nebo transport pacienta.

Zapojíte se také do projektu RUKU V RUCE – VY, MY, ONI – zvládneme více.

Číslo účtu pro finanční dary 2400408733/2010.

Autor: por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí HZS Pardubického kraje
Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje

  •  
  •