Darujte radost dětem z dětských domovů s Palácem Pardubice…

Pardubice – Palác Pardubice ve spolupráci s rádiem Kiss připravil charitativní projekt Strom splněných přání. V období od 9. do 18. prosince 2019 máte možnost potěšit děti z vybraných dětských domovů, které nemají takové štěstí, že by mohly trávit Vánoce s vlastní rodinou. V Paláci Pardubice si sami vyberte dětské přání, které se rozhodnete splnit.

Každé dítě si zaslouží prožít krásné vánoční svátky s vánočními dárky. Splnit dětská přání dětem z dětských domovů můžete prostřednictvím Paláce Pardubice. Ve spolupráci s rádiem Kiss můžete podpořit děti z dětských domovů, které po šťastných a veselých Vánocích touží stejně jako všechny ostatní děti. Zapojené dětské domovy jsou v Pardubickém kraji a splněná přání tak nebudou putovat daleko.

Děti si přejí dary do hodnoty 500 korun. Jejich sepsaná přání najdete u vánočního stromu v hlavní pasáži spolu s ochotnými hosteskami, které vám rády vše vysvětlí. Dětská přání si můžete přečíst a splnit od 9. do 18. prosince v Paláci Pardubice, následně budou dary převezeny pod vánoční stromy do dětských domovů.

Aktuální informace najdete na webu www.palacpardubice.cz.

  •  
  •