Dámy zaplnily záchytku…

Pardubice – Rozvolněná opatření se někteří rozhodli, jak se patří oslavit. Ženy, které se ocitly v rukou strážníků však nedopadly nejlépe.

Ve dvě odpoledne jela na záchytku pětačtyřicetiletá žena, která bezvládně ležela v centru města na autobusové zastávce. V dechu měla necelé tři promile, což značně ztížilo jakoukoliv komunikaci s ní. Vzhledem k jejímu bezvládnému stavu tedy byla svěřena do lékařského zařízení.

O dvě hodiny později putovala na stejnou adresu i strážníkům známá žena bez domova. Ve stavu opilosti si přivodila pádem na zem krvavé zranění hlavy, s kterým musela být nejprve nepřevezena do nemocnice. Po ošetření začala být devětadvacetiletá žena tradičně velmi agresivní, takže asistence strážníků při převozu z nemocnice na záchytku byla nutná. 

Se západem slunce vyrazila hlídka do Bubeníkových sadů, kde byl oznamovatel svědkem toho, jak si žena stáhla kalhoty a vymočila se na lavičku. Poté si je natáhla a posadila se zpět.

Strážníci na místě nalezli jim také dobře známou osobu, která má problémy s alkoholem. Dechová zkouška to s pozitivním výsledkem tři promile jenom potvrdila.

Stejně jako její předchůdkyně i ona skončila na záchytce a všechny tři si po svém vystřízlivění počkaly na vypsání pokutového bloku.

Zdroj a foto: Městská policie Pardubice

  •  
  •